Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Budai Meddőségi Centrumról...

Budai Meddőségi Centrumról véleményeket szeretnék kérni! Tb által támogatott?

Figyelt kérdés
Korai spontán vetélések után szeretnék vizsgálatokat végeztetni. Érdekelne hasonló helyzetben lévők véleménye, tapasztalata az intézménnyel kapcsolatban! Vizsgálatok után mennyi időre sikerült a baba? A vizsgálatok térítésmentesek, tb által finanszírozottak? Van esetleg valami kritérium, ami után foglalkoznak csak velünk? Segítséget és a válaszokat előre is köszönöm!

2015. júl. 24. 10:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Amennyire én tudom, tb által finanszírozottak a vizsgálatok. Talán egy két vizsgálat nem tb támogatott.

Én július elején kértem időpontot és augusztus végére kaptam is. :) 30 év alatt 1 év sikertelen próbálkozás után,30év felett fél év sikertelen próbálkozás után foglalkoznak csak veled.Kérik a házassági papírt vagy élettársi kapcsolatról nyilatkozatot.

Mi már több mint 2,5 éve próbálkozunk a nődokim már szinte minden vizsgálatot megcsináltatott (hormonsor,spermavizsgálat, átjárhatósági). Nálam vannak a a gondok de sajna az orvosom nem meddőségis így most már mennem kell a BMC-be.

2015. júl. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!