Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tudtok mondani bíztató dolgokat?

Málnamálna kérdése:

Tudtok mondani bíztató dolgokat?

Figyelt kérdés

Durván 5 hetesnek mondott a doki.

Csak petezsákot látott ami 7mmes.

2 hét mulva megyek vissza,addigra remèlem embrió ès szívhan is lesz.

Voltatok ilyen helyzetben?

Szoritsatok🤞🏻



2020. márc. 13. 06:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Lombik terhességem volt, tehát a fogantatás idejét biztosra tudtuk. 5+5-nél pont 7mm-es petezsákot láttak. Egy hét múlva lett embrió, szívhanggal. Most meg már 1,5 éves.
2020. márc. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Most még ne menj orvosokhoz meg védőnőhöz, mert ilyenkor még nagyon sokesélyesek a dolgok. Örülj, pihenj, éld az életed, várj türelemmel. Én 6+4 hetesen voltam először dokinál és csak petezsákot látott, két hétre rá rendelt vissza, életem leghosszabb két hete volt, 8+4 hetesen már vert a szíve meg minden. Ebből kiindulva én azt tanácsolom, hogy betöltött 7. hétig ne menj vissza, mert olyan rossz, amikor nem látnak szívhangot és nem tudják bizonyítani a terhességet... sokkal rosszabb, mint kicsit még várni és álmodozni, és aztán biztosra menni. Abba is gondolj bele, mi van, ha elrohansz a védőnőhöz, kapsz kiskönyvet, aztán mégsem marad meg a terhesség? Szerintem ennél rosszabb nincs.
2020. márc. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Rendben van így lesz akkor :)

Köszönöm szépen a válaszokat :)!

2020. márc. 13. 12:16
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Kiskönyvet úgyis csak szívhang után adnak és védőnő is csak onnantól fogad, amikor az orvos ad róla papírt, hogy "élő a terhesség". Sokan ajánlják is ezt az ún. 0. UH-t, hogy kizárják a (ritka, de életveszélyes) méhen kívüli terhességet. Szóval nincs ezzel gond, minden normális, korának megfelelő, de az UH csak diagnosztika, nem lesz tőle egészségesebb a baba/terhesség, ha többször megnézed vagy jobban koncentrálsz rá, hogy terhes vagy. A baba remélhetőleg tudja a dolgát magától is benned szépen elrejtve, és mindenféle "felügyelet" nélkül is majd növeget, fejlődik. És ez egy ilyen türelemjáték időszak, amikor még nem érzed, mégis nagyon félted. Én is mentem mindkét gyereknél, nekem megnyugtató volt, hogy jó helyen tapadnak, na meg az egyiknél gyógyszert kellett váltsak, amihez vinnem kellett valami bizonyítékot. Aztán 8 hetesen mentem vissza. Ez is egy teljesen jó forgatókönyv, csak magánban persze drágább, így praktikusabb egyszer menni.
2020. márc. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Azóta mi történt? Minden rendben?
2020. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Igen minden rendben,legközelebb amikor mentem már 13 mm-es embrió volt a kincsem szívhanggal :)

Most vagyok a 9. Hétben :)

Voltam vèdőnőnèl is,legközelebb május 5-èn megyek ultrahanra a 12. Hetire

Vérvétel is megvolt,most várom az eredményeket,csak ez a hülye vírus nagyon megnehezíti a dolgunkat...

2020. ápr. 9. 08:08
 17/22 anonim ***** válasza:
Jajj dejo gratulálok. Hasonló cipőben vagyok én is 😀 nagyon örülök hogy minden rendben lett
2020. ápr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Kivel mi tortent azota😊?

Babocak rendben vannak?

2021. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
8. vagyok. Nekem már majdnem 5 hónapos a kislányom :)
2021. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Dejo! Gratulalok❤️:)
2021. jan. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!