Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Terhesség alatt sokat, sokáig...

Terhesség alatt sokat, sokáig tartó hasfeszules. Mi baj lehet? Hogy segíthetnék rajta?

Figyelt kérdés

22 hetes terhes vagyok, első baba és nagyon feszül a hasam. Nem úgy, hogy bekeményedik és pár másodperc és kienged, nem is görcsöl, hanem úgy marad, néha picit jobb, ha fekszem, de ahogy elindulok, megfeszül .

A baba mozgását szépen érzem mokor fekszem.

Jeleztem már a nőgyógyászomnak, hogy sokat feszül, emelte a magnéziumomat, de különösen nem mondott semmit, a méhszájam rendben volt.

A magnézium nem segít, pedig hetek ota szedem magas dozisban. Mivel első baba, nem tudom mi az, ami normális, és mi az, ami veszélyes vagy baj lehet. Hetente nem szeretnék szaladgálni a doktorhoz mivel görcseim, vérzésem nincs.

Vannak ilyen tünetek, ami még a normális kategóriába tartozik vagy félnem kellene?

Volt valakinek hasonló? Hogy, mikor szűnt meg?


Előre is köszönöm válaszát!


2020. márc. 13. 07:25
 1/1 anonim ***** válasza:

A has én úgy tudom befeszülhet a baba mozgásától is, ha aktív és sokat rugdos. Meg pl.kaja után vagy ha több folyadékot iszik az ember. Puffadástól is.

Ilyenkor segíthet ha meleg(nem forró)vízben lezuhanyzik az ember, kicsit a pocakra engedi a vízsugarat. Vagy meleg vizes palackot picit.Meg érdemes ledőlni, pihenni. A hajolgatást is érdemes kerülni.

Ha vékonyabb valaki és a hasfala is vékonyabb, akkor is lehet jobban megérzi a benti dolgokat.

2020. márc. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!