Lehet baba ezek alapján?

Figyelt kérdés
68 napja volt meg utoljàra. 4 napja voltam Uh-n ahol semmi különöst nem làtott a doki. Kért hormon labort. Minden teljesen normális csak a progim magas.. Ma tesztelek. Lehet baba szerintetek? Ezen kivül mellem érzékeny a hőm reggel délbe este 37. Babàn kivül esetleg tipp valakinek.

2020. márc. 14. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Ha uh-n nem látott semmi különöset akkor szerintem nincs baba. A többire nem tudok válaszolni, de ha ilyen rendszertelen a mensid akkor vagy hormon vagy pajzsmirigy gond lehet...de ezeket én is csak olvastam. Szerencsére egyikkel sincs bajom.
2020. márc. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem ilyen rendszertelen. Pont azért mentem el dokihoz most. Pajzsmirigy is rendben volt labor alapján. Tesztoszteron, ösztrogén, prolaktin, e2, stb sorolhatnàm. Ezek mind tökéletesek voltak. Évente van nagylaborom is az is jó.
2020. márc. 14. 12:36
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
HA 68 napja menstruáltál utoljára, az közel 10 hetes terhesség lenne. az orvosnak akkor már bőven látnia kellett volna valamit.
2020. márc. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia. Az orvos nem nézett hcg szintet vérvétellel ? Mert szerintem ilyen esetben illene azt is megnéznie.
2020. márc. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen kivéve ha nem a 14 napon volt peteérésem hanem mondjuk 55. Napon.. egy spontán. :D Nem sajnos. Bár jó lett volna.
2020. márc. 14. 15:53
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
És mi alapján mentél hormonlaborra? Hiszen azoknál a hormonoknál megvan, hogy ciklus hányadik napján kell nézni... Anélkül nem értékelhetőek. 🤔🤷
2020. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha az orvos nem nézett hcg-t akkor keress a közeledben egy magán labort és ott pár ezerért megnézetheted van e emelkedés
2020. márc. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Olyan ellenséges itt mindenki.. én is tudok róla , hogy van 3.-21. napi vérvétel.. de mivel jelzem mégegyszer 68. Napnál jàrok igy sürgősbe egyik sem volt kivitelezhető. Egyáltalán, hogy megtudjunk indulni valamerre. Vagy lehet én vagyok a hülye, hogy nem tudok időtutazni.....
2020. márc. 14. 17:17
 9/12 anonim ***** válasza:

A melled a magas progi miatt is lehet érzékeny.

Teszteltél azóta?

2020. márc. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te vagy ellenséges minden valaszadoval, hogy jól lepontoztal mindenkit
2020. márc. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!