Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Korona virus miatt a lombik...

Edcsiikee kérdése:

Korona virus miatt a lombik kezelesek is leallnak?

Figyelt kérdés
Most szerettuk volna elkezdeni a lombik programot.. De most ez miatt a virus miatt az sem lehetseges?
2020. márc. 18. 11:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem azt, aki leszólta a kérdezőt, ő csak egy kérdést tett fel. Normálisan nem lehet válaszolni? Ez annyira jellemző sok idegbeteg emberre. És aki anya akar lenni és esetleg olyan korban van már, hogy pár hónap kihagyás is nagyon sokat ront az esélyein, az hogyne aggódna már! De ha nem is erről van szó, nem ezért kérdezi, akkor is kultúráltan is lehet válaszolni, ha megerőlteted magad, vagy vezesd le máshol a feszültséget.

Egyébként szerencsére engem nem érint, de ismerősömet igen és leállították nekik is. Ki is van borulva.

2020. márc. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%

Azért aki csak letolni tudta a kérdezőt: gondoljunk már bele, milyen lehet gyermeket akarni, és hosszú évekig hiába várni rá! Aki ilyen problémával küzd, és végre sorra került volna hosszú várakozás után; vagy: hiábavaló és hosszú küzdelem után végre rászánta magát erre a lépésre, annak igenis nagy lelki teher, hogy bizonytalan időre még ebben sem reménykedhet.

Persze legorombítani, osztogatni, azt mindig könnyebb! De ezt sem fogja az soha megérteni, aki még csak félig sem járt hasonló cipőben...

2020. márc. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a megerto szavakat 😊 igen.. Nem egyszeru ezeken vegig menni.. Se fizikailag.. Se lelkileg 😞
2020. márc. 28. 17:21
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
A rendes terhesgondozás is szünetel, csodálkoztam volna, ha egy lombik prioritást élvezett volna egy már meglévő igazi terhességgel szemben... :)
2020. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
89%

Jesszusom, mennyi rosszindulatú ember van! Szégyelljétek magatokat!

(Másrészt, kedves utolsó: szerintem az érintett személyek bármit megtennének azért, hogy nekik is "igazi" terhességük legyen!)

2020. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
30%
Utolsó vagyok, még azt hozzátenném, hogy több kutatás is kimutatta, hogy a meddő személyek hasonló mértékű stresszt élnek át, mint a rákos betegek. Nem szabadna összehasonlítgatni ezeket a problémákat, attól, hogy valakinek nagyobb baja van, attól a sajátod még nem lesz kisebb!
2020. ápr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Kedveseim.. Pont azert kerdeztem hogy leallt-e mert nem voltam vele tisztaban.. Nem ilyen bunko valaszokat vartam.. Tisztelet a kivetelnek akiknek szivbol koszonom a normalis, megerto valaszokat 😊 nagyon orulok annak hogy valakinek osszejon termeszetes uton is.. Hidd el.. En lennek a legboldogabb ember ha nekunk is sikerulne.. Igen, nagyon sajnalom es bosszant engem is hogy itt van ez a virus.. Hidjetek el en sem orulok ennek a helyzetnek..csak azt nem ertem hogy sok emberbol hova tunt az egyutterzes, a megertes es az empatia
2020. ápr. 7. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!