Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van itt valaki, akit méhen...

Van itt valaki, akit méhen kívüli terhesség miatt metotrexáttal kezeltek az országban, ha igen melyik intézményben? Es hogy zajlott a kezelés?

Figyelt kérdés
Pár hónapja én is méhen kívülin estem át, viszont sehol nem hallottak erről a gyógyszeres kezelésről, azok közül az intézménynek közül, ahol megfordultunk, így petevezetek eltávolító műtéten estem át. Valóban létezik-e az országban ilyen gyógyszer és hol?
2020. ápr. 2. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos jól értetted? A metotrexát gyakorlatilag kemoterápia. Tudom, sajnos a családban kapta valaki ezt is. Elsősorban daganatokra szokták adni, illetve egyes autoimmun betegségekre, mint pl. a rheumatoid artitis.
2020. ápr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%
Én is csak a tankönyvekben olvastam, hogy méhen kívüli terhességet metotrexattal is kezelhető bizonyos esetekben.
2020. ápr. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!