Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mi vált be terhesség...

Nektek mi vált be terhesség alatt a hüvelygomba kezelésére?

Figyelt kérdés

Viszkető hüvely, fehér túrós folyás.

Első trimeszter.



2019. jan. 31. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Legjobb természetes módszer ami biztos nem káros szódabikarbóna. Nekem ez vált be.
2019. jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
A doktorom a Micovag kúpot ajánlotta, külön kiemelte ,hogy benne lesz a leírásban az, hogy várandósan nem lehet, de nyugodjak meg, lehet...bíztam benne elmúlt a gomba, nem lett baj sem :)
2019. jan. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a nőgyógyászom hogy vegyek Canesten Unot és Canesten krémet.

Az Unot applikátor nélkül kell felhelyezni.

2019. jan. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Én első sorban nőgyógyászom kérdeztem, borsavas hüvelykupot írt fel azt hiszem, valami olvashatatlan latin neve van. Természetes és hatásos. Nem hiszem hogy érdemes otthon kísérletezni, nem is biztos hogy gomba.


Szóval a nőgyógyászod kérdezd meg mit használj.

2019. jan. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál

Ezt írta fel : macmiror complex 12x


Jó drága volt 3500 Ft 😂


Kenetet nem vett, pedig számítottam rá, mikor végeztem még hallottam h a nővérke mondja neki h hát Kenetet illetve kitenyészteni nem kellett volna?!

2019. febr. 1. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!