Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A peteérés mindig érezhető?...

A peteérés mindig érezhető? Többi lent

Figyelt kérdés
Mióta szeretnénk babát, azóta "figyelem" a testem jelzéseit. Kiderült 2019 októberében hogy pcos-m van. És ki is maradt a menstruációm fél évet, így hormon vizsgálatra nem jutottam el. Azonban január 13.án megjött. 27.én érezhető volt a peteérésem amit akkor csak sejtettem, (szúrkáló, nyomó érzés) köszönhető az aviva tornának én úgy gondolom és mellé iszok inofolicot, szedek d vitamint.(amit doki is megállapított hogy igenis volt peteérésem) A következő menstruációm megjött 2 hét késéssel. Viszont februárban nem éreztem semmit, úgy mint január 27.én. Lehetséges hogy nem volt peteérésem? Mert itt már nem aviváztam. Viszont szedek inofolicot ami elvileg segít a peteérésben... Lehetséges hogy nem volt? Vagy csak nem mindig érzi az ember? A jobb petefészkem tele van cisztákkal (köszönhető a megnem repedt tüszőknek) a balba elvileg nincs.. Ezt minden hónapban lehet érezni? Sosem figyeltem még azelőtt

2020. ápr. 6. 07:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azóta érzem amióta szültem, de azt is megmondom melyik oldali petefészek.. szúró, kellemetlen, de nem akadályozó érzés, és hamar múlik.
2020. ápr. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A hamar az mit takar? Hamar elmúlik, mint pl órákon belül? Vagy akár egy nap? Nekem kerek egy napig érezhető volt.
2020. ápr. 6. 07:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Én két napig éreztem mindig. Szúrkált,fájta a lábam a derekam. Onnan tudtam, hogy peteérésem van.
2020. ápr. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tinikorom ota erzem, ciklus 14.napjan egyik oldalon olyan hasito fajdalom 1 napig h jarni nem birok.
2020. ápr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Az Inofolic önmagában nem állítja helyre a peteérést. IR diéta + rendszeres testmozgás mellé adhat egy kis pluszt, de önmagában kevés. Endokrin kivizsgálás kéne és az alapján beállítani a személyre szabott kezelést.


Ha most nem tudod kivizsgáltatni magad, akkor keress a neten egy 150-160 grammos CH diétát, hogy lásd a táplálkozási alapelveket, szedd az Inofolicot és mozogj lehetőleg minden nap 20-30 percet. Így van esélyed, hogy gyakrabban legyen peteérésed.


Plusz, ha módod van rá, vezess ébredési hőgörbét, az az egyetlen módja annak, hogy házilag OBJEKTÍVEN kiderítsd, van-e tüszőrepedésed és mikor. Ovusnak vélt tünetekre nem lehet alapozni. Tudom, miről beszélek, én is IR-es Pcos vagyok pajzsmirigy alulműköéssel, nekem is sok munkám volt a peteérés helyreállításával.

2020. ápr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. ápr. 6. 09:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is mindíg megérzem. Olyan görcsökkel jön az ovu, hogy még a hasamat is megmeneszti , pont mint a mensi első napján. A szex sem a legkellemesebb ezen a napon, de gyereket szeretnénk ezért nem nyavalygok.
2020. ápr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Legutolsó válaszoló, neked a peteérésed, mivel állították helyre?
2020. ápr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hogy érted? Biztos nekem akartad írni utolsó?

Szerencsére nem kellett helyreállítani rendben volt a péém mindíg is.

2020. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
5.Hozzászóló neked hogy állították helyre a peteérésed?
2020. ápr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!