Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ti jartatok mar igy, ha igen...

Bogikabogi kérdése:

Ti jartatok mar igy, ha igen mi miatt volt nektek?

Figyelt kérdés

Tudom irtam mar ki de meg mindig ugyan az a problemam ,valaki esetleg jart mar igy?

Ferjemmel babat szeretnenk de rendszertelen a menstruaciom igy

elmentem orvoshoz irt fel norcolutot hogy rendezodjon a menstruaciom.

30 napig napi 2 szem gyogyszert kellett szednem januarban.

Februar 3.-an megjott 9.-en elmult.

Azota nem jott meg.

Marcius 27.-en voltam orvosnal 2 teszt nagyon halvany pozitiv volt es 1 negativ,mar orultem hogy baba van a dologban..

Hat az orvos nem latott semmit..

Vegulis azota se jott meg..

Ahogy vizsgalt az orvos gorcsolgettem de nem jott meg..

Masnap halvany rozsaszin pecset volt a wc papiron de akkor se jott meg..

Azota miota megvizsgalt az orvos szinte 2 naponta rozsaszin folyasom van megse jon meg rendesen.

Ma viszont megcsinaltam egy ovu es egy terhessegi tesztet kivancsisagbol mind a ketto negativ eshat ezert ossze is bujtunk a ferjemmel,elmentunk furdeni es ahogy oltozkodtem

tettem be betetet biztos ami biztos , meg jo is volt mert ereztem hogy folyik valami..azota gorcsolok meg hanyingerem van es szedulok is.

Mar teljesen megremultem...

( rosszindulatu hozzaszolasokat kerlek hanyagoljatok )


2020. ápr. 16. 13:10
 1/4 A kérdező kommentje:
2020. ápr. 16. 13:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Énia voltam már így,nekem pco,miadtt volt így és anyagcserezavar miadtt! Mercformint illetve,d és e vitamint írtak akkor nekem fel,plussz infocolic! De neked nem biztos hogy ez miadtt!
2020. ápr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszodat.

Megkerdezhetem hogy neked van e mar gyermeked es ha igen mennyi ido utan sikerult?

Mar kuldott el egy "parszor" a nogyogyasz vervetelre es vizelet vizsgalatot is neztek de nem mondtak soha h "lenne valami baj"

Igazabol "csak azert" szoktam nogyogyaszhoz menni mert mindig sokaig van meg a mensesem adnak is ra norcolutot de par honap mulva ugyan ezzel megyek vissza...

Semmi erdemlegeset nem mondanak h ez mitol van...

Evekig meg nem szeretnek fogamzasgatlokat szedni az miatt h normalis legyen a mensesem .

Mert babat szeretnenk reg ota.

Nagyon varom mar h egyszer eros pozitiv tesztem legyen es h a karjaimba foghassam a csoppseget..

2020. ápr. 16. 17:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos még nekem sincs gyermekem,most keszülünk inszeminációra,csak csúszás van a vírus miadtt! Egyébként nekem a norculutot akkor írta a doki mikor nem jött meg hónapokig! Járj utána időben,ha a sima nőgyógyászod úgy érzed nem foglalkozik veled kellő képp,kerekedj felül..mert ha netán vannak problémáid hónapok akár évek mire ki kúrálnak,és lehetni fog babád! Saját tapasztalatból mondom,keress fel egy endokrinologust is,vagy egy meddőségi központot ahol ténylegesen mindent körül tekintően ki vizsgálnak nálad,aztán a párodnál is! Ne pocsékold az időd!!😊
2020. ápr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!