Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki nem várja mensit jővőhétre?

Ki nem várja mensit jővőhétre?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 18. 20:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
37%
Ezeknek a kérdéseknek mi értelme van egyébként?
2020. ápr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az az értelme, hogy együtt izguljanak.

Nem mindenki mondja el az ismerősinek meg mindenkinek, hogy próbálkoznak és gondoom itt tudják sokan kiélni magukat, találni embereket akik hasonló cipőben vannak, mivel ezeket a dolgokat nagy valószínűsséggel csak azok érthetik meg akik ugyanebben vannak mint most a kedves kérdező..:D:)

Nekem amúgy most múlott el és most eldöntöttem mindent beleadunk mert már 10 hónapja semmi, és valamit nem jól csinéltunk eddig úgy látszik.

2020. ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló szurkolok nektek tiszta szívből 🤗
2020. ápr. 18. 22:13
 4/32 anonim ***** válasza:
A lényeg, ne szexeljetek minden nap, kell a minőségi sperma a babához :).
2020. ápr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
En anno beléptem egy ilyen beszélgetésbe kettes. A lehangoló az, hogy nekem sikerült akkor a baba a többieknek azóta sem. Az enyém már meg is született, 2,5 honapos lesz. Pedig úgy drukkoltam a csajoknak. Van aki már elvesztette a babát, van akinek össze se jött. Kicsit tartják egymásban a lelket a csajok. Ennyi az értelme.
2020. ápr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

2 naponta szex, ennyi a titok. :) persze, sok más is állhat a dolog mögött, ezzel tisztában vagyok, de én egy pillanatig nem stresszeltem, nem számolgattam, nem tesztelgettem, csak 2 naponta együtt voltunk. 3 hónap alatt össze is jött.

Én sem mertem amúgy senkivel megosztani előre, szóval megértem, ha valakivel beszélgetnének a leendő kismamák. Még most is alig tudja valaki, pedig 12 hetes vagyok.

2020. ápr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Hétfőre nem várom. De már nagyon fáj a hasam :(
2020. ápr. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Én pont egy hét múlva vasárnapra nem várom 😊 7 hónapja próbálkozunk
2020. ápr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Sok sikert kívánok mindenkinek 🥳🥳
2020. ápr. 19. 21:41
 10/32 anonim ***** válasza:
Nekem 5 héten keresztül mindennap megvolt szóval nem várom. #pcos
2020. ápr. 20. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!