Nincs ovulációm?

Figyelt kérdés
2 hónapja döntöttük el,hogy szeretnénk kisbabát. fél éve már, hogy nem szedem a fogamzásgátlót. az első hónapban már ovuláció környékén voltunk együtt, de semmi. most pedig vettem ovulációs tesztet, de ovuláció környékén negatív. Naptár szerint ma kéne ovulálnom, de a teszt nem mutatja ki. (legtöbbszor 28 napos ciklusok, legutoljára 29 napos) 10 évig szedtem a fogi gátlót, és most félek hogy az miatt alakult így.... 26 éves vagyok, a nőgyógyásznál mindig minden rendben volt, ritkán dohányzom és sok alkoholt sem fogyasztok, naponta eszem a méhpempőt.
2020. ápr. 18. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kövi hónapban annyi ovu tesztet vegyél, hogy egész ciklus alatt mindennap tesztelj. Nem feltétlen van középidőben ovud! 2 babám van, elsôvel egyből ciklus elején volt az ovum, 2.al ciklus legvégén
2020. ápr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ma olvastam, hogy a teszt érzékenysége is számít. milyen tesztesz javasolsz?
2020. ápr. 18. 23:48
 3/11 anonim ***** válasza:

2 hónap még semmi amúgy is. Tök egészséges embereknél is előfordul, hogy akár 1 év, mire sikerül a baba. Sok dolognak kell passzolnia ahhoz, hogy sikerüljön a megtermékenyítés, és még akkor sem biztos, hogy meg tud tapadni a petesejt. Olvasgass még a témában, mielőtt bepánikolsz, hogy 2 hónap alatt nem sikerül.

Nekünk 3. hónapban összejött, de ez is mázlinak számít.

2020. ápr. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rossmannos expext teszt nekem bevalt es nem olyan draga. Es széles, felbe tudod vágni, ugy is tokeletesen mukodik.
2020. ápr. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Expect, es nem rossmann marka, de ott veszem. :)
2020. ápr. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Expect egy szar. Ne vegyél olyat. Nekem nem 5 perc után muatta hanem másnap...inkább rendelj netről.
2020. ápr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én meg írjam erre azt, hogy a netes sz.r, mert nekem meg az nem vált be? :D


Mindenkinek más válik be, mint írtam, nekem az expect bevált. A kérdező meg majd kitapasztalja, hogy neki melyik válik be, de azért, mert valakinek az egyik nem válik be, kicsit erős lesz.rozni.

2020. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Az expectre mások is írják hogy szar. Na mindegy. Hadd írjak már azt amit akarok. Te is leírhattad hogy jó.
2020. ápr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Keress rá, hogy a neteseket mennyien szidják...
2020. ápr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az expect nekem nem mutatott semmit, a netes "gagyi" viszont igen.

Én azt szoktam csinálni, hogy rendelek csomó olcsót és ha pozitív közeli az erdmény, akkor jöhet a clearblue digitális. Így mindig tudom, hogy mikor van ovulációm. ;)

2020. ápr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!