Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit tegyek ha nincs ovulaciom?

Mit tegyek ha nincs ovulaciom?

Figyelt kérdés

2évvel ezelott volt egy terhességem de sajnos elhalt. Parommal most jutottunk el oda hogy ismet megprobaljuk.

Eddig volt peteeres,ovulacio ugy ahogy annak lennie kell. Viszont most 3 honapja nincs ! (Ovu teszttel meg nem probalkoztam)

A tunetek mint a hasszurka,gorcsoles mint eddig a termekeny napokon ugyanugy megvan. Viszont a nyulos tojasfeherjehez hasonlito nyák egyszeruen megszunt. Es sajnos teherbe se esek.


Mitol van ez?

Mi tevo legyek?

Orvosnak,mit vagy hogy mondjam?


23/L


2017. okt. 2. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy nincs? A nyák hiánya még semmit nem jelent. Orvosnak a száddal mondjad, magyarul.
2017. okt. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Onnan gondolom,hogy párommal probalkozunk és nem esek teherbe
2017. okt. 2. 16:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez baromira nem jelenti azt hogy nincs ovulációd.. 1000 egyéb oka lehet hogy nem jön.
2017. okt. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

....már elore felek ! :(

Erkezese a legnagyobb boldogsag lenne szamunkra

2017. okt. 2. 17:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Mond el ezeket a dokinak.Bár általában nem szoktak jelentőséget tulajdonítani neki,amig nincs egy éve sem hogy próbálkoztok :(

A doki UH-val tudja követni,hogy van e tüszőrepedés.

Egyébként pedig a nyák igenis fontos.Olvassatok utána,hogy milyen szerepe van.

Szerintem ha az alhasi panaszaid megvannak,akkor valószínű hogy van tüszőrepedés.

2017. okt. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, nekem csak a 2. gyerekem születése óta van nyákom, azelőtt azt sem tudtam mi az.
2017. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztato valaszokat :)
2017. okt. 3. 20:07
 8/9 A kérdező kommentje:

Azóta sikerült a baba,4.héten tartunk,igaz ez meg az eleje..ilyenkor meg sajnos semmi sem biztos

De bizunk a legjobbakba :)

2017. okt. 22. 12:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Dejoo!!! Gratulalok :)
2017. okt. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!