Terhességi cukorterhelés eredménye mikor várható?

Figyelt kérdés

Mennyi idő alatt készül el a terhességi cukorterhelés eredménye?

Egyáltalán nem ehetek-ihatok előtte?

Köszönöm a választ!



2020. ápr. 23. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem (úgy tudom, kávét sem, cukor nélkül sem). Talán a tiszta vizet megengedik.


Nálunk vércukor és inzulin eredmény pénteki vérvétel után hétfőre elékészült. Gondolom egy terheléses vizsgálat se több idő, hiszen a labornak mindegy, mi a vizsgálat célja.

2020. ápr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy hét volt nekem, mire ki lehetett kérni a leletet.

Inni lehetett vizet előtte, a vérvétel miatt kellett is, h. könnyebben levegyék a vért. Enni nem.

Meg nekem az volt a nehéz, h. miután meg kellett inni a cukros levet (nyomtam bele egy fej citromot, jó kis limonádé lett), nem nagyon szabadott pisilni menni a köv.vérvételig.

2020. ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok, mert ugye vizeletmintát is le kellett adni
2020. ápr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, én most kedd délelőtt voltam, estére már fent volt az eredmény az ügyfélkapun. Nem lehet előtte enni, inni ihatsz előtte vizet.
2020. ápr. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mikor én voltam vizet se volt szabad inni előtte. De pár kortyot muszáj volt, mert ki volt száradva a szám. Közben is tilos volt. Én és egy masik kismama nagyon rosszul voltunk. Le kellett feküdnünk. Folyamatosan hányingerem volt. Sose, de sose nem fogok többet ilyenre elmenni!

1-2 nappal késöbb meg lehetett nézni az eredményt a neten.

2020. ápr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előtte csak vizet szabad inni.

Sőt előző nap ne edd tele magad mindenféle csokival meg süti el!


Leveszik a vért.

Megiszod a cukros löttyöt (nálunk vizelet leadás is volt).

2 óra hosszáig csak sima víz!

Utána megint vérvétel. És ehetsz.

1-2 nap alatt megvan az eredmény, vagy amikor mész a beküldő orvoshoz, ő megmondja.

2020. ápr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!