Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szeptember 16. -án jött meg...

Szeptember 16. -án jött meg utoljára a mensim. Ma csináltam ovu tesztet amit fotóztam és mellékeltem a képet a linken meg lehet nézni. Mikorra várható a peteéréssem?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok mikorra várható a peteérésem? [link]
2019. okt. 9. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Szept. 16. Óta már lennie kellett normál esetben még egy menzesznek nem? Kimaradt?
2019. okt. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kellett lennie. Vagyis nem volt.
2019. okt. 9. 12:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Hány naposak a ciklusaid?

Ha normál 28 nap, akkor szept. 30 körül volt peteérésed.

2019. okt. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos rendszertelen. Az alkalmazásom alapján 50 nap. (Tudom hogy sajnos ez nem jó)
2019. okt. 9. 12:10
 5/8 anonim ***** válasza:

A teszted nem pozitív. De senki nem tudja hogy előtte volt-e már pozitív és ez az LH csúcs leszálló ága, vagy most emelkedik az LH és ezután lesz pozitív.

Az 50 napos ciklussal ha babát szeretnél mindenképp menj orvoshoz, különben tesztelgethetsz a 10. naptól a 40. napig hogy kiderüljön van-e peteérésed, és mikor.

2019. okt. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Szerinted elítélnének minket a párommal hogy én 20 évesen ő 30 és gyereket szeretnénk? (nem romák vagyunk)
2019. okt. 9. 12:17
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
El se tudod képzelni mennyire nem érdekli a dokit hány éves vagy. Kezelni fog. Én is 22 évesen szültem az elsőt. Nyugodtan menj orvoshoz, mondd el hogy 50 naposak a ciklusaid és ezt rendezni szeretnéd mert gyermeket tervezel. Pont. Segíteni fog.
2019. okt. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a pozitív hozzá állásodat és a biztatást
2019. okt. 9. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!