Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Cyclogest kúpot mikortól kell...

Cyclogest kúpot mikortól kell alkalmazni?

Figyelt kérdés

1.5 hónapja voltam dokinál és írt ki clostibegyt tablettát és cyclogest hüvelykúpot.

A clostyt a menzi 3.napjától kell szednem 5 napon át, ez rajta is van a leletemen, de a cyclogest nincs. Arra emlékszem, hogy mondta nekem hogy legyen az első hónap csak closty, és ha sikertelen és megjön, akkor a következő hónapban mehet mellé a cyclogest.

3 havi clostyt és 3 doboz (15db/doboz) cyclogestet írt ki.

A kérdésem pikantériája, hogy idős, magán dokim van, aki melett nincs asszisztens és jelenleg a vírus miatt kórházba került és sajnos nincs jó állapotban.

Felhívtam egy másik orvost tanácsért, de a járvány miatt nem fogadnak.



2020. máj. 7. 08:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és igencsak szorít az idő, mert tegnap megjött. 😕
2020. máj. 7. 08:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem volt tüszőrepesztő szuri is ovuláció napján, utána 2 napra rá kellett elkezdeni a progesteront. Ha nekem nincs szuri akkor szerintem kb menszesz 15. napjától mondhatta. Ez a vastag méhnyákra kell, és innentől vastagszik. Sok sikert kívánok!
2020. máj. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Dereng nekem is valami 12/15 nap de abszolút nem voltam ebben biztos, de így már rendben

Köszi :)

2020. máj. 8. 16:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező sikerült?

Most én is így fogom szedni

2022. dec. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!