Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi a véleményetek a Mastodynon...

Mi a véleményetek a Mastodynon cseppekről? Segítette a fogamzást? A prolaktin szintet mennyire viszi le? Méhpempővel lehet együtt alkalmazni?

Figyelt kérdés

2014. febr. 2. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 3 hónapos kúra nem használt semmit a prolaktinomra, pedig az alig volt magas. Más hormonommal nem volt probléma, amúgy egészséges vagyok. Pedig tényleg nagy reményeket fűztem hozzá. A méhpempőt nem használtam mert aztán az orvosom írt gyógyszert ami megoldotta a bajomat, így erről nem tudok mondani semmit. De szerintem amúgy használhatodik együtt őket, csak ha majd eredményt érsz él, nem tudhatod, hogy melyiknek koszonheted.
2014. febr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 hónapot használtam, a prolaktinomra nem volt hatással, viszont a rendszeres 28 napos ciklusom 41 napra nyújtotta. Azonnal abbahagytam és kaptam Bromocriptint, az egy hónap után használt, utána rögtön várandós is lettem.
2014. febr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem az enyhén magas prolaktinomat még feljebb vitte, a ciklus hosszán nem változtatott. Pedig a doki javasolta első körben a gyógyszer helyett.


Utána írt Bromocriptint, azzal került normál tartományba.

2014. febr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem mindig a normál tartomány felső határa felé volt a prolaktin szintem. Gyógyszert nem írtak rá.

Amikor emellé társult a menses előtti pár napos barnázás, az endodokim ezt ajánlotta. Nem néztek utána prolaktint, de a barnázást megszüntette két ciklus alatt. Babás nem lettem tőle.

Gyógynövény kivonat, tehát a hatása kissé kiszámíthatatlan az évjárattól és a használati utasítás betartásától függően. :-)

A méhpempőről nem tudok nyilatkozni.

2014. febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm nektek a válaszokat.

Jelentkezett nálatok valami mellékhatás?Ilyenkor azonnal abba kell hagyni?Nálam csalánkiütés jelentkezett.Azt írja,hogy miután abba hagyom elmúlik.Viszont csak 6hét után hagynám abba.Nem írja,hogy ilyenkor azonnal abba kell hagyni.

2014. febr. 3. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!