Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van itt olyan valaki akinek a...

YZWK kérdése:

Van itt olyan valaki akinek a párja szteroid injekciót használ ?

Figyelt kérdés
Állítólagosan még a szteroid kúra tart adig nincs esély a teherbe esèsre !? a kúra után 3 hónap mire a szer távozik a szervezetből ? Esetleg valaki jártas ilyenben ? Nem vagyok jártas a témában mielőtt valaki le harapna a fejem :D

2020. máj. 14. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem szteroid injekciókat, de viszonylag sok féle gyógyszert szedett a férjem, mikor a tesóprojektet elkezdtük. Asztmás és akkoriban épp 3-4 féle bogyót is szednie kellett. 11 hónapig tartott teherbe esni és érdekes mód pont akkor sikerült mikor szüneteltette a gyógyszereket.

Anno mikor a fiúnk fogant még csak 1 fajta gyógyszert szedett, ővele a 2. hónapban lettem terhes.

2020. máj. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Viszont nálunk injekció van a dologban azért köszönöm a válaszodat :)
2020. máj. 14. 22:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten a terhesség miatt kell szteroidot szednem (20mg/nap).

Vetèlèsek miatt amúgy,de a lombik programok rèsze szintén a szteroid kúra.

Így többen szedik, ezért nem gondolom,hogy gondot jelentene főleg, hogy a leendő apuka szedi.

2020. máj. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy okozhatja. Egy ismerősnél 2 hete derült ki, hogy annyira túlzásba vitte a gyúrós szurikat, hogy steril lett. Nem fog helyrejönni, tönkretette a hormonháztartását. 36 éves.
2020. máj. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3 As viszont te több ml -t szedsz mint ő gondolom nm okoz problémát
2020. máj. 15. 13:45
 6/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

A 12.hètig kell ennyit szednem, aztán szèpen csökkentve kell majd abbahagyni.

Ha problèmát okozna, akkor biztosan nem írná föl az orvos.

Nekem két vetèlès után azért írta föl az orvos,hogy elnyomja az immunrendszerem és nem lökje ki a magzatot.

Ez az a mennyiség,ami még biztonságosan szedhető.

2020. máj. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Látom itt senki nincs otthon

Kúra alatt sokkal kanosabb az ember,több az emberben a hormon,tehát jobban kíván,így a több aktus miatt pont hogy nagyobb az esély a teherbeesesre.

Kúra után meg egy ideig nem fog kívánni mivel amíg nem szedi rendbe a hormonhaztartasat egy jó visszaállító kúrával.

2020. máj. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
De ez attól is függ hogy milyen fajta cuccot nyom.
2020. máj. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!