Jety12 kérdése:

Van még esély?Minimális barnázás,hasfeszülés,sürü wc..

Figyelt kérdés
9en és 11én voltunk együtt.Mult pénteken felfázás szerü érzés,1 napig tartott ami nagyon sürü volt,azota csak sokszor kell menni...tegnap este minimalis véres,inkabb rozsaszin ma csak barna de az is csak este...elvileg holnap utan kellene megjönnie...a hasam feszül neha szurkál,teszt negativ...lehet még esély h csak korai voltam?
2020. máj. 21. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Lehet.De amiket leírtál nekem menstruáció előtt jellemzőek inkább.
2020. máj. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Menzesz lesz az. A teszt kocsit korai volt, de szerintem ne is készülj újabbal, nem hiszem, hogy baba lesz.
2020. máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma néha ugy kb 3szor volt egy kevés vér de inkább csak a pisilés végén és ennyi...délelött rámjött megint a folyamatos pisi inger...holnap azert csinalok meg egy tesztet...tavaly marciusban is volt vérzésem és aprilis 1jén mégis pozitiv lett a tesztem sajnos akkor egy hematoma miatt nem fejlödött tovabb missed ab lett 6 hetesen..azota várjuk ujra
2020. máj. 22. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!