Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van még rajtam kívül valaki ,...

Van még rajtam kívül valaki , aki ódzkodik a hőmérőzéstől, meg ovu teszteléstől?

Figyelt kérdés

Mindig is szétszórt voltam , főleg reggelente nehezen tudom összeszedni magam, mindig gondjaim voltak a felkeléssel, szóval egészen biztos hogy nem tudnék szépen mindig ugyanabban az időben felkelni és hőmérőzgetni, illetve nem tudom számomra az olyan furcsa..

nehezen tudom elképzelni, hogy akkor elkapom a párom ha van kedvünk, ha nincs és hajrá...

nekem ez olyan nem is tudom..én reménykedem benne, hogy ezek nélkül is összejön egész egyszerűen egy olyan alkalomból, amikor szimplán csak éppen jól esett együtt lenni..

nagyon sokat rontok ezzel a teherbeesés esélyén?

Nagyon rosszul teszem?

Már lassan egy éve nem jön össze, pedig párom is és én is rengeteg vitamint szedünk, igaz kivizsgáláson még nem voltunk..



2020. máj. 31. 17:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egészséges embereknél teljesen felesleges ez a cirkusz. Szexeljetek kétnaponta azt jól van. Vagy legalább 2 naponta a mensi utáni második héttől. Meg amikor jól esik. Ha így nem jön össze Pár hónapon belül, akkor már érdemes azon tanakodnak vajon mikor is van tényleg ovulációd.
2020. máj. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%

Hát igen, akinek bejön 2 naponta, az übermensch.

A többieknek maradnak a praktikák.

2020. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Én is így voltam ezzel, pláne, hogy 3. hónapban teherbe is estem. Néhány héttel később elvetéltem, azóta eltelt kb háromnegyed év, és ebben a hónapban én is kipróbáltam az ovutesztet. Hátha nem is akkor van peteérésem, mint gondolom. Mondjuk hozzáteszem, hogy nincs is akkora libidónk, nagyjából hetente egyszer vagyunk együtt, néha ritkábban, a heti 2 már baromi ritka, így ha csak akkor vagyunk együtt, mikor kedvünk tartja, simán lecsúszunk egy héttel az ovulációról. Úgyhogy most rámentünk kicsit célzottabban is.
2020. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ha valaki nem hosszú évek óta próbálkozik sikertelenül babával, azokat leszámítva nem értem, hogy miért kell ezt. Nekem jó fél év alatt jött össze a kisfiam, soha nem figyelgettem a testem, nem hőmérőztem, azt sem tudtam még akkor, 10 éve, hogy létezik egyáltalán ovulációs teszt, úgyhogy nem vagy egyedül, aki még ad az intim együttlétekre és nem csak "gyerekcsinálás" miatt csinálja. :)
2020. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%

Nekünk 2 éve nem jön össze.

Megengeditek, hogy használjam? Vagy nem szabad? Kérek engedélyt tőletek...

2020. máj. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

Kedves utolsó!

Miért kéne bárkitől engedélyt kérni? De ha manapság valaki még azért van együtt a párjával szexuálisan, mert kívánja, vágyik rá és mert babát is szeretnének, ezért nem védekeznek, illetve nem figyeli a saját testét, hanem együtt vannak, amikor jólesik és jön a baba, ha jönnie kell, akkor érezze rosszul magát?

Felőlem mindenki azt csinál, amit akar. Csak szerintem felesleges már az első pár hónapban időzíteni az együttlétet, meg mindenfajta módszert behozni az életbe és görcsölni az egészen...

2020. máj. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
5-ős én úgy bírom, hogy mindig van egy ilyen, aki magára veszi. Mindenki azt írta, hogy akinek pár hónapon belül összejön annak felesleges, senki se mondta, hogy tilos. Te ilyen vagy? Nem. Akkor? És ha ilyen lennél, és neked mégis ez lenne a hobbid akkor téged miért zavarna, hogy más szerint ez felesleges? Komolyan tele ez az oldal paranoiás emberekkel. 🤷🏼‍♀️
2020. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
17%
Mivel úgy írta az egyesek, hogy bántó legyen mindenkire, akinek nem jön össze, ezért nem volt nehéz észrevenni.
2020. máj. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Utolsó, engem egyáltalán nem zavarnak azok az emberek akik méricskélnek, mert én azt gondolom, hogy mindenki tegyen úgy ahogy neki jól esik..

Én is pont ezért írtam ki a kérdést,mert úgy vettem észre itt a fórumon, hogy itt szinte a többség azért hőmérőzik, meg ovu tesztezik és már elgondolkoztam rajta, hogy talán rosszul teszem, hogy nem méricskélek, meg teszek meg mindent érte, vagy vannak akik hasonlóan gondolkodnak mint én, és nem akarják még ezt a macerát.

Hozzá teszem, hogy azokat akik már nagyon régóta próbálkoznak , azokat még inkább megértem hiszen gondolom minden egyes apró esélyt meg akarnak adni a siker érdekében.

Engem is sürget az idő, 34 éves vagyok és hát nem jön olyan könnyen , gyorsan mint ahogy az elején gondoltam..

Amúgy drukkolok nektek is , hogy összejöjjön..:)

Többiek nektek is köszönöm a választ, megnyugtató, hogy mások is vannak így, hogy feleslegesnek tartották a saját esetükben..

ismétlem , engem az nem zavar, hogy mások csinálják, csak magamat ismerve , a szétszórtságom és nehezen ébredésem miatt egyszerűen teljesen feleslegesnek tartom.

Illetve nem tudom másoknál hogy működik, de nekem egyszerűen nem megy ez a törvényszerű szeretkezés..

Az utóbbi két hónapban teljesen ráfeszültem, hogy 2 naponta legyünk együtt ha van kedvünk ha nincs, és bevallom őszintén nagyon rosszul sikerültek azok az együttlétek.

Az eddig jól működő szexuális életünkre teljesen rányomta a bélyegét ez az úgymond kötelező együttlét.

Sőt azt is bevallom, hogy amikor nem élveztem és görcsös voltam, akkor mindig mondtam is a páromnak, hogy remélem , hogy nem ebből fog összejönni a gyerkőc, mert valamiért az van bennem, hogy azt szeretném, ha egy élvezetes , jó együttlétből foganna a kis csemeténk..:)

Tudom , tudom...butaság...de nekem fontos, hogy én is élvezzem , és ne úgy éljem meg, mint egy feladatot.

És sajnos számomra ez a most kell szeretkezni ez már adna egy ilyen muszáj, és ez egy teljesítendő feladat érzetet és egyszerűen nem tudom ilyenkor elengedni magam....

2020. máj. 31. 18:30
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
Azzal rontasz sokat a teherbeesés esélyén ha állandóan hőmérőzöl, nézed a folyásodat, és ragorcsolsz erre az egészre. Nem kell ezt figyelgetni, ha jönni akar, úgyis jönni fog, ha meg nem, homerozheted magad évekig, úgyse jön.
2020. máj. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!