Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ma csináltam sperma tesztet,...

Ma csináltam sperma tesztet, negatív lett az eredmény. Van esély hogy teherbe ejtsem a barátnőm?

Figyelt kérdés

Nekem már van 2 gyerekem másik anyukától. Szeretnénk a párommal babát, 3 hónapja próbálkozunk. Ezért ma csinaltam egy tesztet, ahol kiderült alacsony a sperma szamom. Persze megyünk orvoshoz, csak szeretnek megnyugodni hogy van esély a babára. Ezelőtt használtam drogokat( heti 2x is) , de már fél éve leszoktam. Köszi a válaszokat !

40/F


2020. máj. 31. 20:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősnek is alacsonyat mutatott, orvos meg kimutatta, hogy atlagon feluli.
2020. jún. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem kár izgulnod ilyen otthon végezhető háziteszt miatt. Majd ha mikroszkóp alatt megnézik neked, ott tudnak rendes tanácsot adni. Mert hiába van valakinek sok, pl ha rossz minőségű a sperma benne. Ezért nem látok értelmét a kazettás tesztelgetésnek.

Ha tényleg alacsony, akkor ajánlanak valami vitamint, aztán annyi. Ne aggódj.

2020. jún. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
41%

Az hogy 14 éve még tudtál gyereket nemzeni, az nem jelenti azt hogy a spermád még most is alkalmas erre. Pláne hogy említetted a droghasználatot 🤦 gondolom alkoholfogyasztás is volt az elmúlt években. Cigi?


Barátnőm férjének 6 éves volt a kisebbik lánya mikor először próbálkoztak. Végül pont a férfi oldali gondok miatt lombikkal sikerült. 4 beültetés volt, két leszívással. Nem volt egy fáklyás menet.


Először is keress egy jó andrológust (ne urológust, az más). Én dr Riesz Pétert ajánlom neked, mert profi és felesleges vizsgálatokat nem kér ha nincs rá szükség. Utána ha tisztában vagytok vele hogy mi a helyzet, lehet tovább lépni. Férfi vitaminok (Fer14) és az egészséges életmód, sport biztos segít, de nem garancia. Plusz a csodában mindig lehet bízni.

2020. jún. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Már teljesen egészséges életmódot élek egy jó ideje. Nem dohányzom, alkoholt is ritkán iszom. Esténként járok futni is. Tehát vigyázok magamra.

Én is haragszom magamra a drog miatt, de már nem tudom visszacsinálni. Sajnos.

Köszönöm a tippeket :)

2020. jún. 1. 16:47
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Bárki pontozta le a válaszom, nekem tök mindegy. Nem én szeretnék gyereket. Én segíteni akartam mivel mi végigjártuk ezt. Annyi hogy a férjemnél nem volt probléma. De a vizsgálatokat akkor is el kellett végezni hogy kizárjuk. Sok sikert!

Az meg hogy rendszeresen használtál drogot, amiről le kellett szoknod, biztos nem növelte a termékenységet. Pár hónap futás meg jó irány, de csodát még ne várj tőle.

2020. jún. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A párom is nemrég csinált egy ilyen tesztet, neki sötétebb lett de éppen hogy. Kb ugyanolyan színű mint a B vagyis talán egy icipicit sötétebb.

Mi még majd tovább megyünk, csak most a korona miatt nem kezdtük még el, mert még sok helyen nincs rendelés.

Sajnos a párom sem veti meg a cigit, rákattant az egyetemen, ezért az elejétől kezdve vitaminokat szedetek vele.

Ha nem sajnáljátok rá a pénzt akkor kettőt tudok ajánlani amit mi próbáltunk : Folandrol por illetve Fer12.

Emellé szedetek vele E vitamint és C vitamint is néha.

Én már mindenre gondoltam , hogy a cigi, vagy az , hogy mindig a zsebében hordja a telefonját, vagy a mozgáshiány, vagy az , hogy sokat fekszik hason, de ki tudja lehet nálam van a gond, vagy egyikőnknél sem, és egyszerűen nem akar még jönni a gyerkőc.

Amúgy ha nem túl intim kérés, töltenél fel képet a tesztről, kíváncsi lennék milyen lett a tiétek, mert mi nehezen tudtunk kiigazodni rajta, hogy akkor az övé milyen is normál vagy sötétebb.

2020. jún. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Olvastam több fòrumon hogy rengetegszer mutat fals eredményt

Ezek az otthon végezhetö tesztek nem megbizhatòak.Csak üzlet

Inkàbb szakemberhez menj🙂

2020. jún. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Voltam rendes orvosi vizsgálaton, minden a legnagyobb rendben volt, tökéletesek a spermaim 😬 azóta már a feleségem is 4 honapos terhes :)
2021. ápr. 6. 13:29
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
#18 Ez jó hír. Gratulálok!
2021. ápr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!