Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nekem van gyerekem 5 éves....

Nekem van gyerekem 5 éves. Megszultem és rá 3 hónapra 6 hetes terhes volt am. Abortuszt csináltam és azóta egyáltalán nem esek teherbe. Voltam orvosnál azt mondták nincs semmi bajom. Kerdem én akkor mi ez? Nagyon megbantam mert ez lett az eredménye!

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem akarlak elítélni , és nem is tudok válaszolni a kérdésedre , csak annyi érdekel , hogy 'hiányzik' akit elvetettél? Nem vagy szomorú miatta? Elég megviselő dolog lehezett

15/l

2014. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy? Elég nagy hülyeséget csináltál, de még ne add fel a reményt.
2014. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De igen szomorú vagyok csak a gyermekem tartósan veleszületett betegségben szenved és azt mondták az orvosok hogy lehet a következő is az lenne és megijedtem és inkább azt mondtam hogy akkor nem! 23 vagyok de talán nem isten csapasa ez!Remélem!
2014. nov. 5. 21:29
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

"rá 3 hónapra 6 hetes terhes volt am."?????

Magyarul szülés után 1,5 hónapra teherbe estél? Hát, ez elég hihetetlen. Mi a kérdésed? Hogy miért nem esel teherbe, ha nem tudja az orvos sem, akkor mi honnan tudjuk?

2014. nov. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy nem tudtad feldolgozni, a szervezeted úgy döntött, hogy most ez nem kell neked. Én nem értem miért tetted, ha akarsz gyereket még?
2014. nov. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

2. és 5. válaszoló!

Miért, szerintetek a Kérdezőnek vállalnia kellett volna azt a terhességet? Szülés után 3 hónappal 6 hetesnek lenni, akkor szülés után másfél hónappal teherbe esni? Szerintetek felkészülhet erre egy emberi szervezet, legyen bármennyire is erős?

Szerintem jól tette a Kérdező, hogy nem tartotta meg, bár nem ez volt a kérdés. A kérdésre válaszolva jönni fog majd az a 2. baba, ha itt az ideje. Még így is nagyon fiatal vagy. Nyugi.

2014. nov. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
5-ös vagyok, ismerek olyat, akinek így lett a második gyereke, kevesebb, mint egy év a különbség a 2 gyerek között, teljesen egészséges mindenki, pedig az anyuka egy vékony, törékeny nő. Olyanok a gyerekek, mintha ikrek lennének.
2014. nov. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem baj ha 18 éves voltál. És a helyzetedben az abortusz TELJESEN megérthető
2014. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!