Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek össze vissza jön meg,...

Akinek össze vissza jön meg, honnan tudta meg hogy terhes?

Figyelt kérdés
Csak a tünetekből? Vagy sűrűn tesztelt?
2020. jún. 18. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyanúsan régóta nem jött meg és a közelmúltban vettem be escapellét, gondoltam mi van ha késő volt.

A második baba tervezett volt, az első szabad együttlét után 17 nappal teszteltem, hátha - és pozitív lett

2020. jún. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Terveztük a babát,mértem a hőt így tudtam kb mikor érdemes tesztelni.
2020. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tudom, mikor vagyunk együtt és ahhoz képest 2 héttel már mutatja a teszt.

Mivel mindegyi gyermekünk tervezett volt, nem lepődtem meg rajta.

Attól, hogy rendszertelen a ciklusom még védekeztünk, amikor nem akartunk gyereket.

2020. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Arra hogy “tudtam hogy mikor voltunk együtt, és rá két hétre teszteltem”, arra én nem tudok alapozni, mivel minden héten 2-3x.
2020. jún. 18. 11:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor 5 naponta csinálj tesztet mondjuk a ciklusod 28. Napjától.
2020. jún. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mennyire nem pontos a ciklusod?


Nekem elso babamnal felborult a fog gatlo utan a hormonom.

8honapig nem volt meg.

Kaptam november elejen norcolutot, hogy erkezzen a menstruacio.

Decemberben nem erkezett, karacsony szilveszter elvette a figyelmem.

Aztan dec vegen jan elejen felallaskor hirtelen megszedultel.

Jan 5.en ezert teszteltem.

Eros pozi 5hetes voltam.

2020. jún. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem gyanúsan sokáig nem jött meg. Vagyis amikor úgy gondoltam, hogy most meg fog jönni, akkor csak a reggeli pisilésnél volt egy kis vérpöttyöcske a papíron, amiből aztán végül mégsem lett rendes menstruáció, ennyi volt. Egy héttel később teszteltem, mert azért mégis, de csak nem múltak a premens tünetek, meg amúgy is már kezdett gyanús lenni, hogy itt valami van.
2020. jún. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan a 7-es válaszolóhoz, gyanúsan sokáig nem jött meg 🙂


Mivel terveztük a babát, tudtam hogy a terhesség is benne lehet a pakliban. A leghosszabb ciklusomat vettem alapul (47 nap) és aznap reggel csináltam tesztet, ami egyébként szép pozitív lett. 🙂

2020. jún. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Eloszor is hanytam, rengeteget. Ez nem lepett meg, elotte nem sokkal korhazba voltam, azt gondoltam onnan szedtem ossze valamit, es amugy is mikor hanyok, akkor nagyon sokat es minimum egy napig. Aztan mikor ket napos periodusokban megallas nelkul hanytam, s kesett is 1-2 hetet, teszteltem. Pozi lett.
2020. jún. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!