Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A párommal fél éve tervezzük...

A párommal fél éve tervezzük a babát és ezért 3-4 naponta együtt vagyunk kivéve azokat a napokat amikor megvan, de még nem estem teherbe. Milyen praktikákat próbáljak ki? A ciklusom rendben van.

Figyelt kérdés

2020. jún. 25. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Ez heti 1-2 szex. Kevés. Igazából ennyi a praktika, csak sokan azt hiszik, elég peteéréskor egyszer.
2020. jún. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Minden nap kéne?
2020. jún. 25. 15:30
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Kétnaponta ideális ilyenkor.
2020. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Peteérés környékén 2 naponta "kéne".
2020. jún. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3%
Kéne.... Nem irigylem a párod. Miért is nem vagytok együtt, attól hogy megvan? Nálatok kötelező a szex és a menstruációt is kifogásnak használod? Ilyen hozzáállássak ha én férfi lennék még a heti egyre se tudnál ravenni. Tipikus ha meglesz a gyerek, szex nuku nő vagy.
2020. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Krisztike, tudjuk, hogy a férjed a céges VPNre is úgy megy fel, hogy a faxa még benned van, de ha valakinek épp nem jön össze a gyerek, az a legkevésbé jó tanács, hogy dugjanak vérzéskor is. Nem mellesleg undorító is.
2020. jún. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene együtt lenniük ha megvan neki? Attol terhes lesz? Elég... Na mindegy milyen vagy... Te csak du..sd magad ha megvan a bajod, de a kérdező legalább nem annyira elvetemült,hogy azt a pár napot ne birja ki...
2020. jún. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly? Nincs annál undorítóbb, mint mensikor szexeni! 🤢

A párom el is hányná magát, de én is! Azt az 5 napot ha nem bírja ki a párod, akkor elég nagy gond van a fejben. Bár ilyen hozzászólással nálad lehet nagyobb!

Kedves kérdező!

Legyetek együtt amennyit jól esik. Ovukor ha úgy van, akkor érdemes 2 naponta. Ha nincs semmilyen akadálya( betegség) akkor nagy eséllyel sikerülnie kell.

1 év után érdemes meddőségit felkeresni, ha nem sikerül.

2020. jún. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Krisztike mennyire kell nyomorult életűnek lenni ahhoz, hogy nonstop a nemi életeddel fáraszd itt a nagyérdeműt, te szerencsétlen? Neked nincs 1 barátnőd sem, hogy idegeneket kell folyton traktálni? Bár még barátnőnek se beszél ennyit egy ember a nemi életéről.

Szerintem te az a fajta nő vagy aki dugásra jó kizárólag, ezért lettél elvéve és felcsinálva egyedül, másra totál alkalmatlan vagy. Nem csoda ha napi sokszor csak szexelni tud veled a férjed, mi mást tudna? Beszélgetni? :) Veled? A dugáson kívül értesz máshoz? Jah várj, gondolom wc-t pucolsz, meg kiválóan csinálsz instára nagyon menő képeket.

Az ilyen nők azért kísérelnek meg felvágni a nemi életükkel nonstop, mert ezzel kompenzálják, hogy amúgy sötétek mint az éjszaka, és semmi mást nem tudnak felmutatni.

2020. jún. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pontosan akkor szól csak a szexről egy kapcsolat, ha mindenáron dugni kell, még akkor is, ha menstruál a nő.
2020. jún. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!