Ha a hormonjaim rendben vannak akkor miért csökkent le ennyire a menzeszem?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..

Ezt a kérdést én tettem fel. Azóta voltam újra orvosnál és megcsináltattam a hormonvizsgálatot,női ciklus 3.nap (progeszteron, prolaktin, ösztrogén, anti müllerian, tesztoszteron és még pár hormon most nem jut eszembe) és pajzsmirigy komplex, fizetős vérvétel volt, orvos kérte ezeket. A mostani menstruációm még 2 nappal hamarabb jött meg és alig 1,5 napig tartott, szinte nem is véreztem semmit. A hormonvizsgálat szerint pedig MINDEN értékem tökéletesen rendben van! Komolyan kétségbe vagyok esve, ha legalább meglenne mi okozza, de nem találnak semmit. Baba pedig nincs. Mit nézethetnék még meg? Petefészkek rendben, méhnyálkahártya vékony volt, ir nincs.


2020. febr. 23. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
58%

Kedves Kérdező?

Megkérdezhetem, h a Tsh, T4, T3 eredményed mi lett?

Terheléses inzulin vizsgálat eredménye mi lett?

Olvastam most az előző kérdésed.

A pajzsmirigy értékeket azért kérdem, mert nem mindenhol használják az új határokat.

Másrészt terheléses cukorvizsgálat kevés az IR meghatározásához, legalább 3 de inkább 5 pontos inzulinvizsgálat kellene.

Pajzsmirigy alulműködő vagyok, beeső IR-em van(ezt lesz.rják a dokik,de attól még nem vagyok jól miatta) éhomi 4,7, 2 óra múlva 3,9 a vércukor.....valahol a 90.percnél kapok egy inzulin löketet, ez kiderült egy inzulin vizsgálaton.

Remélem nem áll fent egyik sem nálad, csak szerettem volna egy szempontot bemutatni.

2020. febr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vékony méhnyálkahártyára az E-vitamint szokták ajánlgatni. Nagy dózisú C-vitamin is javít valamit a cikluson (érfal védő hatása miatt), illetve a D és B-vitamin szint is befolyásolja. Hátha...
2020. febr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!