Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért nem erősödik a teszem?

Miért nem erősödik a teszem?

Figyelt kérdés

Ma vagyok peteérés után 12 nappal. Orvosnál voltam UH-n szóval a tüsző repedés időpontja biztos. 2 napja egyfolytában ilyen teszteket produkálok de csak délután . A reggeli az mind előjön a második csík majd eltűnik . A délutánin meg is marad láthatóan . 2 nap múlva jönne a menzesz. Szeretnénk babát nagyon de nem értem miért nem erősödik a teszt. A férjemnek így meg sem merem mutatni mert ő úgysem látná amit én :) vagy bolond vagyok és ez nem pozitív teszt? Kérlek segítsetek !


[link]


2020. júl. 2. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is látom a második csíkot halványan. Valószínű a délutáni pisid koncentráltabb! Illetve érdemes lenne egy érzékenyebb teszttel megpróbálnod.

Jó lenne tudni hány napos a ciklusod,ha 28 akkor várj még 2-3 napot és csak azután tesztelj mikor már késik!

Én 5 nap késésnél teszteltem, délutáni pisiből és nagyon erős 2 csíkos lett a tesztem.

Alexa voltam🙂

2020. júl. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia Alexa ☺️ 28 napos a ciklusom évek óta pontosan. Ma vagyok a 26. napon. Internetről rendelt 10es one Step tesztet csináltam az elmúlt 2 napban. Sok rosszat olvastam róla , de nem akarom el hinni , hogy mindíg épp a délutáni tesztek a selejtek 😅 nem vagyok fanatikus tesztelő , most azért mertem rendelni és csinálni , mert most nem csak a szokásos menzesz előtti mell fájdalom van hanem a mellé társult a mellbimbó égető érzése is. Voltam már terhes van 2 gyermekem de ok már kamaszok és őszintén szólva az elmúlt 15 év alatt el felejtettem milyen tünetei lehetnek annak ha valaki állapotos ☺️
2020. júl. 2. 18:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Elhiszem, tudom milyen nehéz a várakozás, mi is terveztük a babát és 9hónapig nem is jött, majd mikor eszembe sem jutott a baba téma, abban a hónapba estem teherbe. 🤷🏻‍♀️

Nálam a tünetek ugyanazok voltak mint mielőtt megjött, kipattogtam, fàjt a hasam-mellem, illetve nagyon ingerült voltam. A férjem meg is jegyezte mikor már 2-3napja késett hogy: te tuti terhes vagy! Mert akkor is épp kiabáltam vele valami apróság miatt, és teljesen abba a hitbe voltam hogy ezek a menzesz jelei, majd mikor már 5.napja késett, csak csináltam egy tesztet és rögtön ott volt a 2csík.

Remélem a te teszted is erősödni fog!🤞🏻

Én a helyedben holnap vennék egy predictor early tesztet, ha baba van annak már erősebben kell mutatnia🙂

/Alexa/

2020. júl. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Örülök nektek ☺️ Ausztriában élek és nem tudom lehet e itt venni azt a tesztet amit írtál. Őszintén szólva nem igazán ismerem a teszteket ennek is amit csináltam csak ez után az eredményem után olvastam utána . Meg fogadom a tanácsot és ülök a fenekemen akkor még 3 napot . Majd utána tesztelek. Addig meg jegelem a ciciket 😂
2020. júl. 2. 18:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Oh értelek, esetleg patikában vagy drogériában kérhetsz olyan tesztet ami 10-es érzékenységű🙂

Türelem, pikk-pakk elmegy az a 2 nap😉

Nagyon drukkolok neked🤞🏻🙂

Majd írj mindenképp ha teszteltél!

/Alexa/

2020. júl. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze mindenképp . Bár azért picit legbelül remélem hogy nem véletlen ez a sok ,, selejtes “ teszt 😇 szép estét neked
2020. júl. 2. 19:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez negativ:(
2020. júl. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Miújság kérdező? Teszteltél azóta? 🙂

/Alexa/

2020. júl. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!