Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első clostis hónap ez így...

Első clostis hónap ez így normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ez az első clostis hónapom , PCOS vagyok január óta nem volt mensim.. most vagy 14-dik ciklusnapon hétfőn voltam orvosnál aki mondta 2 naponta UH-val szeretne nézni megvizsgált méregetett valamit de nem mondta hogy mit.. én kérdeztem rá mondta lát tüszőket és jövőhét hétfőn mennyek vissza mert a héten már nem dolgozik..az lh tesztem hétfő délután óta full pozi sose volt még pozítiv lh tesztem..de félek hogy így nem reped a tüsző tegnap úgy éreztem mintha szétfeszülnének a petefészkeim, néha szúrós fájdalommal..mára már elmúlt a mellbimboim elég érzékenyek ez is a gyógyszer mellékhatása lehet ?? Félek hogy jövőhét hétfőig nem reped meg és ez a hónap is oda lesz ! :( szerintetek ? Valaki volt már ilyen helyzetben ? Előre is köszönöm

2020. júl. 8. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is Pco-m van, volt már több closty-s hónapom. A closty-tól több tüsződ lehet ami megnő. Nekem viszont mindig volt tüszőrepesztő szuri is. Én egyszer se néztem ovulációs teszttel, arra nem tudok neked írni. Ha nem is kapsz szurit, attól még megrepedhet a tüsző. Próbálkozzatok pároddal nyugodtan. Hétfőn max a doki majd azt látja, hogy már megrepedt remélhetőleg. A petefészek fájdalom az a tüszőtől van, nekem a mellem nem volt rá érzékeny, de lehet attól van. Sok sikert kívánok neked!
2020. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm így lesz 😊 megkérdezhetem neked sikerült a baba ? :)
2020. júl. 8. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem. Volt több clostys hónapom, 5 inszemináció closty mellett. Viszont hormonvizsgálatot a doki csak a 4. inszemináció után csinált, ott kiderült hogy magas a prolaktinom ami nehezíti a teherbeesést ha nincs kezelve. Tehát addig lehet hiába próbálkoztunk. Most vagyunk benne a 3. lombik stimulációban. A 2.lombik sikerült, de 8.héten lelállt a szíve. Reméljük most jobban fog végződni.😔
2020. júl. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom,de biztosan sikerülni fog kívánom hogy teljesüljön nektek is ez a csoda ! 😊
2020. júl. 9. 09:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi😊
2020. júl. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!