Korai klimaxnal terhesség sikerült valakinek?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok korai klimaxban szenvedek. Bár még a Hormonvizsgalat nem készült el az orvosom felkeszitett a legrosszabbra. Kérdésem az lenne hogy nektek milyen lépések jöhettek szóba? Lombik, petesejtdonor? (nekem ezt ajánlották) végtelenül el vagyok keseredve. Szívesen olvasnék tanácsokat, történeteket, sikereket.

2020. júl. 17. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem volt hormonvizsgálat, akkor mi alapján mondja az orvos ezt??
2020. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindkét petefészekben sok apró tüszőt látott uhn. És a menstruációm is rendszeresen elmarad
2020. júl. 19. 10:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de ez egyáltalán nem a korai klimax tünetei. Ez sokkal inkább Pco vagy PCOS gyanú és/vagy pajzsmirigy probléma. Keress másik orvost, aki ezekkel képben van. Plusz egy endokrinológushoz is jó ha elmész. Ajánlom az Endocare-ben dr Tüü Lászlót.
2020. júl. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Endokrinologus mondta... Azt mondta nem pco mert semmi egyéb arra utaló jele nincs a betegségnek. De köszönöm a tanácsot megpróbálom akit ajánlottál
2020. júl. 19. 11:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem volt még hormon vizsgálat így nem is értem mi alapján jelenti ezt ki 🤔 nekem egy ilyen doki hiteltelen lenne
2020. júl. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!