Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pco nál mindenkinél marad ki...

Pco nál mindenkinél marad ki menstruáció?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasom ,aki pco beteg annak van, hogy kimarad 1-1hónap vagy akár hosszabb idö is menstruálás nélkül.Ez tényleg igy van?

Van olyan hogy minden hónapban menstruál valaki (max 2-3napos csúszkálással) és mégis pco s?

Akkor miért van mégis vérzés?



2020. aug. 2. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Pcos vagyok minden hónapban menstruálok. Viszont a ciklusom hosszabb 32-34 nap körül szokott megjönni.
2020. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pcos vagyok, annak szinte minden tünetével (hasi elhízás, férfias arcszőrzet, pattanások...) a mensim mindig rendszeres. 31 napos ciklusaim vannak, ebből 5 napos mensi. Az első babám elsőre megfogant, a második pedig a 3.hónapban. Soha nem maradt ki menstruációm (terhességet kivéve persze), pedig már 11 éve diagnosztizálták a pcot. Azt is mondták hogy segítség nélkül nem lehet gyerekem, mégis spontán fogantak a babáim, amikor eldöntöttük hogy gyereket akarunk. Egy barátnőmnek viszont már 2 éve nem volt vérzése pcos miatt, gyerek sem sikerül nekik sajnos..
2020. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor attól függ a vérzés kimaradás, hogy mennyire súlyos valakinél a betegség?
2020. aug. 2. 21:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van minden tunet,leginkabb a szorrel gyulik meg a bajom... Igazabol minden honapban megvan (eletemben 2 honapot maradt ki),viszont nem mondanam tul szabalyosnak... olyan 34 nap koruliek a ciklusaim,es egy picit keves szokott lenni a verzesem. Nem korosan,tehat azert elkell az egeszsegugyi betet,viszont az boven eleg napi 1, illetve tampont sosem hasznaltam meg (22 eves vagyok).
2020. aug. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolso vagyoo. Hiaba a hosszu ciklus, illetve az a 2 alkalom egy even belul volt (kiamaradas),illetve a keves ver,ez alapjan lehetnek akar "sulyosabb" eset is,megis kezeletlenul teherbe estem,es mar felidos vagyok. Szerintem ez ember es szervezetfuggo leginkabb.
2020. aug. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pcos és Ir-es vagyok. Sose volt szabályos ciklusom, volt hogy 35 napra jött utána 50 napra, de volt 60 nap is. Olyan is volt, hogy 3 hónapig semmi. Az Ir-es diétával és mozgással sikerült 30 napos ciklusokat csinálnom, terhes is lettem, 2x! Szülés óta minden hónapban megvan, igaz, hogy nem pontos, de a 35 napot még egyszer sem léptem át. Átlag 31-32naposak a ciklusaim.
2020. aug. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem most derült ki. 40-42 napos ciklusaim lettek és az erőssége is gyenge lett. Ezért is mentem orvoshoz. Fénykoromban 28 napos ciklusaim voltak.
2020. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A ciklusom már legalább 5 éve ilyen, 30-35 napra jön meg (inkább 30-32,de évente becsúszik 3-4 db 35 napos ciklus) , ovulációm minden hónapban van, és mégis pco-t diagnosztizáltak nálam 3 hónapja.

Nem vagyok elhízott, nem nő furcsa helyeken szőr rajtam, és mégis... Tünetmentes pco-s vagyok, amit nehéz még mindig elhinnem.

2020. szept. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!