Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Véleményetekre lennék kíváncsi...

Véleményetekre lennék kíváncsi! Van esélyünk?

Figyelt kérdés

cca. 4 éve próbálkozunk párommal. Sajnos eddig nem sikerült teherbe esni. Minden kivizsgálásunk meg volt, semmi problémát nem találtak. Már épp azért vártam oly nagyon a menstruációmat, mert az az inszemináció kezdetét jelentette volna számunkra, de nem jött meg. Néhány napig tartó boldogság után kiderült, hogy a baba sajnos nem fejlődik. Műszeres befejezés lett a vége.

Próbálok abba kapaszkodni, hogy ha egyszer már sikerült, akkor ezzel probléma nem lehet, talán sikerülhet másodjára is.

Sajnos az inszemes dokim szabin van, meg egyébként is tuti, hogy most nem fog velem ezen a téren foglalkozni. Tehát pihenünk, az idő pedig halad. Újra a sor végére kerültem tuti. Rengetegen várnak segítségre.

Szerintetek van értelme bizakodni abban, hogy másodjára is összejön segítség nélkül?

(Mindenkinek nagyon köszönöm az esetleges biztatást, de nekem most -ha fájó is- inkább a kemény tényekre/valóságra lenne szükségem a válaszok terén! Tudom, hogy ti sem vagytok orvosok..... de tudom, hogy vannak akik nagyon mélyen benne vannak a témában!)


2020. aug. 12. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Figyelj, szerintem minden esélye megvan, hogy még egyszer sikerül spontán, ha nincs semmi gond. Viszont feltétlenül KÉLL Jrd ki a doki véleményét, hogy szerinte mik a lehetőségek. Lehet, hogy fog még vizsgálatot kérni, de neki ez is támpont, hogy sikerült, csak mégsem.


A sorban nem hiszem, hogy a végére kerülnél megint, mert végülis már benne vagy a programban... Hát ki tudja.

2020. aug. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

*kérd ki


Bocsi, autocorrect, nem is tudom, hogy mit gondolt :D

2020. aug. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk 6 év után fogant meg a nagylányunk, spontán. Mindig van remény! ❤️
2020. aug. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem van, ha már egyszer sikerült :)

De lehet kell majd egy kis rásegítés :)

Nagyon drukkolok nektek!

2020. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!