A mióma felszívódhat?

Figyelt kérdés

Februárban azt mondta egyik doki (II. sz női klinikán), hogy van egy 1 cm miómám a méh hátsó falában.

Azóta 3 különböző magánorvosnál voltam (a ciklusom több szakaszában), legutóbb Hycosyn, egyik sem látott semmi ilyesmit.


Lehetséges, hogy februárban benézték és valami tök más volt vagy felszívódott?

Volt még ilyen valakinél? :)



2020. aug. 21. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy cm az olyan kicsi, hogy simán lehet, hogy csak nem vették észre. Vagy lehet, hogy észrevették csak nem mondták, mert ilyen kicsi mióma aligha okoz problémát. Így a "nincs semmi" jelentheti azt is, hogy "nincs semmi lényeges".

Mondtad nekik, hogy korábban volt ilyen leleted, és keresve sem találták?

2020. aug. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A cysta felszivodhat ,de a mioma joindulato izomdaganat. Szerintem eltunni nem fog,zsugorodhat meg nohet,de fura lenne ha eltunne.
2020. aug. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, mondtam, de azt mondták nem látnak az égvilágon semmit, se mióma, se polip 🙄 Direkt rá is kérdeztem.

Cystát lehet miómának nézni? Lehet ez buta kérdés...

2020. aug. 21. 13:34
 4/6 KLAR80 ***** válasza:
100%
Hello, nekem azt mondták hogy csak két 1-2 cm miómám van, ezzel nem kell foglalkozni. Másik dokihoz elmentem, akinél modernebb uh gép volt, és azt mondta minden tele van miómával. Ki is nyomtatta az uh képeket. Megműtött hamar, és 10! Db miómát és endometriózisokat szedett ki. Magánkórházban. Államiban ha egynél több van, kipakolnak. 8 év várakozás után teherbe estem spontán. Szóval érdemes mindenknek megnézetni. Plusz a műtét óta nem fáj a menzesz, én nem is tudtam hogy ez a normális.
2020. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy pakolnak ki. Nekem is allamiban vettek eszre,cisztaval egyutt es mindkettot kiszedtek. A mioma kulso falon volt,mint egy szemolcs,ha belul van,nem nyultak volna hozza,mert akkor meg nem szultem. Azota megint van egy,de terhesseg alatt a kutya se nezte. Majd keszulok megnezetni. De nem pakolnak ki miatta szo nelkul.
2020. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KLAR80 ***** válasza:
Örülök hogy jól sikerült a műtéted. Nekem egy volt belül, öt a méh izomzatában és a petefészek körül négy. Kivették a belsőt is.
2020. aug. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!