Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mióma? Lombik? Lesz valaha babám?

Mióma? Lombik? Lesz valaha babám?

Figyelt kérdés
Lombik programunk indul februárban, tegnap voltam uh-on és 21,5x19,5mm-es méh hátsó falában elhelyezkedő subserosus miómám van. Holnap megyek a nődokimhoz,de addig is szeretnék tapasztalatot,tanácsot vagy bármit ezzel kapcsolatban. Mit lehet vele kezdeni? A lombik programunkat mennyire befolyásolja ez? Mennyi az esély hogy sikerül teherbe esnem majd ki is hordani a babát? Kicsit elkeseredtem :(

2016. dec. 8. 06:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen pici mióma nem befolyásolja a teherbeesést, bár nem mindegy hol helyezkedik el, majd a nödokid megmondja kell-e vele valamit csinálni. Én egy 5 cm-es és egy 2 cm-es miómával estem teherbe a dokim javaslatára, szerinte könnyebb így teherbeesni, mint mióma műtét után, bár azután is simán lehet szerintem. Nem akkora gond a mióma, sokszor csak szülés, császár közben derül ki, hogy van mióma is a gyerek mellett.
2016. dec. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez most megnyugtatott picit azért :)
2016. dec. 8. 10:11
 3/11 anonim ***** válasza:

Az intézetben megmondják úgyis, hogy így elkezdhetitek-e a stimut, de szerintem engedni fogják.

Ha majd sikerül és császár lesz esetleg, akkor meg egyúttal ki tudják venni a miómát is.

2016. dec. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jajj,remélem minden rendben lesz :(
2016. dec. 8. 19:18
 5/11 A kérdező kommentje:
Megvolt az uh,azt mondta a doki ezzel nem lesz gond, ettől megtapadhatnak a babyk :) nagy kő esett le a szívemről :)
2016. dec. 9. 12:11
 6/11 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, mi lett a történet vége? :)

mióma műtét előtt állok, babát szeretnék

2017. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves vagy hogy érdeklődsz :) februárban lett volna a beültetés, januárban pozitívat teszteltem, spontán sikerült :)) a mióma szerencsére nem befolyásolt semmit :) és most 09.08.án megszületett a kisfiunk,szerencsére makk egészségesen :)
2017. szept. 16. 15:07
 8/11 A kérdező kommentje:
A miómám szerencsére nem befelé hanem kifelé növekedett így kontroll mellett nem kellett vele semmit csinálnunk :)
2017. szept. 16. 15:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést és a pozitív hírt nagyon köszönöm neked.Éppen a múlt héten voltam orvosnál van több miómám is,de erőt adott amit most írtál.Köszönöm és boldog életet! :)
2017. szept. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Annyit még kérdeznék hogy időközben a mióma eltünt vagy ott van még?
2017. szept. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!