Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! Mennyi lombikon...

Lombikosok! Mennyi lombikon vettél részt? Hanyadikból született gyerek? Ha volt vetélés, akkor mennyi?

Figyelt kérdés
Nekünk eddig 3 lombik volt. Az első sikertelen, második missed ab, mert leállt a szíve 8.héten, 3.-nál pedig üres petezsák.

2020. aug. 25. 12:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm, nem alacsony, csak volt mar ket vetelesem, es nem tudom, megnyugodhatok-e.

Et+15-nel 3 napos embriokkal 1200 lett. Nagyon örülök neki, csak félek elhinni.


Neked azóta sikerült?

2020. okt. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Gratulálok neked! Tudom mit érzel sajnos:-( Remélem most minden jól alakul majd. Pont ezért írtam augusztusban ezt a kérdést, hogy legyenek pozitív történetek, hogy erőt tudjak meríteni belőle.

Nekünk azóta nem volt újabb lombik. Augusztusban derült ki, hogy üres a petezsák. 4 hétig szenvedtem itthon, hogy hátha kitisztul magától, de végül műtét volt 2 hete. Most arra várunk, hogy mehessünk vizsgálatra. Újabb lombikra nem szeretnénk menni, amíg pár vizsgálat nincs meg.

Te volt kivizsgáláson a 2 vetélés miatt?

2020. okt. 5. 11:22
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert azt mondtak, hogy kettonel meg nem kell es spontan ciklusok voltak.

Ennek ellenere el akartam menni lombik elott, meg is volt az idopont, de nekem meg azt mondtak le a virus miatt. Aztan valahogy azon kaptam magam, hogy mar stimulalnak is lombikhoz...


Szoval most izgulok, de nagyon jo minoseguek voltak az embriok, bizok bennuk.

2020. okt. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Szia, megkerdezhetem milyen vizsgalatokat javasoltak?
2020. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Szia! Mi a Kaáliban kaptunk egy listát, hogy többszöri vetélésnél milyen vizsgálatokat érdemes megcsináltatni.

Itt leírtam ami a papíron volt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__vetel..


Ezenkívül kromoszomóvizsgálatot csináltak a Kaáliban.

Listáról már mind meg lett csináltatva az első lombik után, decemberben majd az Nk ölősejtes vizsgálatot csináltatjuk még meg.

2020. nov. 25. 20:25
 16/25 anonim ***** válasza:

Köszi!

Akkor eddig semmi nem derült ki nálatok?

2020. nov. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Szívesen. Eddig annyit tudunk, hogy magas a prolaktin szintem, de erre már régóta gyógyszert kapok. Meg mthfr mutációm van, ami miatt véralvadásgátlót kell szúrni. De ezek kezelve vannak lombik alatt, szóval konkrétan a vetélés okát nem tudjuk még. Napokban jön a kromoszóma eredmény. Nk ölősejtes vizsgálat meg 6-8hét míg eredmény lesz majd.
2020. nov. 25. 20:43
 18/25 anonim ***** válasza:
De neked pozitiv tesztnel nem allitottak le a clexanet?
2020. nov. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Nem. Terhesség végéig szúrni kell. Úgy tudom még szülés után is egy darabig, hogy ne legyen trombózis. Miért neked leállították?
2020. nov. 26. 08:04
 20/25 anonim ***** válasza:
Igen, nem is értettem. :(
2020. nov. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!