Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek magas volt a prolaktinj...

Akinek magas volt a prolaktinja, milyen tüneteitek voltak?

Figyelt kérdés

2020. szept. 4. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fájt a mellem már peteéréstől egészen a mensi kezdetéig. Ezen kívül semmi tünet. Nekem a határ érték duplája volt. Írták fel rá bromocriptint és levitte 2 hónap alatt de azóta is szedem már 1 éve mert babát szeretnénk és amíg nem jön össze muszáj szednem mert ha vissza ugrik akkor nem jön össze.
2020. szept. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is ovutól fájnak a melleim a menzeszig. De a 3. napi vérvételen tökéletes volt a prolactinom. Lehetséges hogy ovu ugán viszont nagypn felmegy? Van ilyen? Hohy a ciklus első felében jó és csak a másodikban romlik el?
2020. szept. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, hogy mi a magas prolaktin tünete, de nekem pubertástól fájdalmas a menstruáció első napja (a melleim nem fájnak), illetve fogamzási problémáim is vannak, de azok Bromocriptinnel letolt prolaktinnel is.
2020. szept. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi. PCOS miatt küldtek vérvételre, ott derült ki,hogy 1000 feletti értéken van a prolaktin. Aztán tovább vizsgáltak és kiderült, hogy prolaktinómám van. Bromot kapok én is, de ha nem szedem újra felmegy.
2020. szept. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi. Mensi napján pici görcs és meg is jött... se mell fájdalom se semmi. Nekem meglepetés volt.

Bromocriptint szedem fél éve, addig ameddig nem sikerül a baba. :(

2020. szept. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akik szedik, mennyire vitte le az értéket?
2020. szept. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi én is kérdeznék. Elnézést kérek kérdező. Hízás, hőhullámok előfordultak nálatok?
2020. szept. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, nekem 750-ről 40-50 körüli értékre vitte le napi fél tabletta, majd amikor másodjára is ezt mérték, akkor abbahagyatták, majd 3 hónappal később újra mérték, akkor 358 volt és onnantól újra szednem kell. Hőhullámok nincsenek, hízás... hát tulajdonképpen híztam 4-5 kilót mióta szedem, de nem esküdnék rá meg, hogy ettől, meg nem tűnik tendenciának. Szóval tini koromtól ugyanannyi a súlyom, a Bromo-t kb. 3 éve szedem és ezalatt szedtem fel a +4-5 kilót is, de megint stagnál a súlyom már jó ideje.
2020. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!