Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit tegyek, ha nagyon félek...

Mit tegyek, ha nagyon félek az ébrenlétes petesejt leszívástól?

Figyelt kérdés

Jövő héten lesz, és a doki azt mondta, hogy nem lesz altatás.

Utána olvastam és most nagyon félek.. Nem bírom a fájdalmat. :-(

Hogyan lehet felkészülni rá lélekben?


2020. szept. 30. 13:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Szia!

A többiek -akik még a beavatkozás előtt állnak- nevében köszönöm, hogy ilyen részletesen leírtad. ☺️ Én is BMC-s voltam, és teljesen így van minden, megerősítem ezt. A nővérek és a műtőben is mindenki nagyon kedves, türelmes.


Közben már én is voltam, sajnos kétszer kellett mennem. Az első nem volt vészes (5 tüsző), de a másodiknál igencsak megizzasztottak sajnos (12 tüsző). Ez eléggé fájt. Az elsőnél az a hólyagnyomásos izé volt kellemetlen, majdnem kaptam katétert is, de végül megúsztam.

Örömmel olvasom, hogy végre ismét van altatás, így akinek sok leszívni való van, azok választhatják az altatást. 🙂 Bár, azt mondják, hogy az utána ébredés sokkal rosszabb, mint a beavatkozás.

Megkérdezhetem, hogy lett-e beültetés végül? ☺️

2021. jún. 2. 14:51
 12/16 anonim ***** válasza:

11-es: Köszönöm, csak ezért regisztráltam itt, hogy megírhassam, mert mielőtt én mentem csak egymásnak nagyon ellentmondó véleményeket találtam, ilyen részleteset nem, és iszonyatosan paráztam. :-)


Sajnos mindkét tüsző üres volt, és nem is jók a kilátásaim. A kiinduló eredményeim jók voltak + a korom (43) miatt a doki "ágyúval lőtt verébre", ami a hormonokat illeti, szóval az, hogy gyakorlatilag semmit nem produkáltam nem sok jóval kecsegtet. Azt mondta, megpróbálhatjuk még egyszer, de mivel neki nem nagyon van mozgástere, hogy mit csinálhatna másképp, sokkal jobb eredményre nem lehet számítani. Javasolta, hogy a donor-petesejt beültetést gondoljuk át minél hamarabb, de ahogy nézem az sem egyszerű menet itthon, ha nincs családtag, aki lehetne donor. :-(


És neked lett beültetés? :-)

2021. jún. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy ilyen rossz eredményeid lettek. 😞 Járjatok utána minden lehetőségnek, fel ne adjátok!😊 Megpróbáljátok még egyszer vagy inkább a donort választjátok?


Nekem mindkét alkalommal volt beültetés. Első alkalommal sajnos el sem indult, de másodikra mindketten velem maradtak. Most ikreket várunk nagy szeretettel és izgalommal.😊

2021. jún. 14. 11:35
 14/16 anonim ***** válasza:

Jajdejó, gratulálok!!! Szurkolok, hogy minden rendben legyen! :-D


Mindenképpen 2-3 hónap szünetet javasolt, így még futunk néhány kört, de megmondom őszintén nem szeretnék egy "csodaváró", orvostól-orvosig szaladgáló ördögi körbe kezdeni, időm sincs már rá.


Most arra hajlunk, hogy felturbózzuk, amit lehet, mert a sport-stressz-étkezés szentháromság nem volt a legideálisabb: vírushelyzet, munkahelyi gondok, családi jogi ügy... :-D Dietetikus segít, van pl. pici inzulinrezisztenciám, ami a doki szerint szóra sem érdemes, de lehet rajta javítani. És megpróbáljuk még egyszer szeptemberben.


Közben a donor-petesejtes lehetőségeknek is utána nézünk, de most első körben odáig jutottam, hogy kb. illegális itthon ha nem hozol valakit? :-o

2021. jún. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
10-es: Miért kellett antibiotikumot szedned?
2022. okt. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
10-es vagyok: a beavatkozás utáni infúzióban is van 2 féle antibiotikum + utána még gyógyszer formában is kell szedni 4 napig - ha jól értettem a rutin része, mindenkinek adnak, biztos, ami biztos alapon, ha az elővigyázatosság ellenére véletlenül mégis bekerülne valami baktérium belülre.
2022. okt. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!