Mio inozitolt lehet inni 21.napi vérvétel előtt? Nem fog bekavarni az eredménybe?

Figyelt kérdés
Mostanában rendeltem még nem jött meg. Pcos jellegű petefészkek miatt van a vérvétel. Elkezdhetem inni ha megjön vagy meg kell várni a vérvételt?
2020. okt. 20. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem kavar be, de ha ir-ed van, ronthat rajta.
2020. okt. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt nem tudom,hogy van-e, eddig csak a 3. napi vérvételi eredmény van meg, de én úgy tudtam, hogy ez pont, hogy segít ha ir-je is van valakinek. Akkor ezek szerint rosszul tudom?
2020. okt. 20. 18:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Segithet, de ronthat is az ertekeken. Erdemes kobtrollalni, mert egyenileg valtozik.

Csinaltass egy 3 pontos cukor+inzulin terhelest, szerintem utana kezdd csak el inni, majd 3-4 honap mulva johet egy kobtroll, hogy nalad segit-e vagy ront. De lehet, hogy a vervetelbol meg kiderul, higy olyan foku ir-ed van, amire mar gyogyszer kell.

2020. okt. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt a cukorterhelést hol kell kérni? a 3 és 21. napi vérvételből együtt kiderül, hogy van-e ir is vagy nem?
2020. okt. 20. 19:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem derul ki, nodoki es endokronolgus is ki tudja irni.

3 pontos cukorterhelesnek hivjak, csak kerni kell kulon hozza az inzulinmeghatarozast is.

Vagy ha nem irjak ki, maganlaborban tudod megcsinaltatni.

2020. okt. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2020. okt. 20. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!