Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Missed ab - műtét után mikor...

Missed ab - műtét után mikor álltatok munkába? És műtét előtt dolgozatok?

Figyelt kérdés

Tappenzen voltatok, vagy simán ment az élet tovább?


Akinek nem volt műtétje, hanem végül magától beindult a vetélés, hogy volt vele? Rettegek tőle, hogy mennyire fogok görcsöl i, erősen vérezni, és mi van, ha épp munkában történik...ugyeleteink is vannak, az meg rosszabb...


2020. nov. 7. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem, engem 1 hét táppénzre írtak, de igazából műtét után 1-2 napon belül jól voltam (fizikailag). Rendes volt a főnököm, ő még elküldött 1 hét szabadságra, hogy lelkileg is tegyem magam rendbe.

Szóval műtét után 1,5 héttel én már túráztam a hegyekben.

Műtét előtt dolgoztam, reggel munkába indulás előtt kezdtem görcsölni/vérezni.

2020. nov. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy mint az első válaszoló. A doki kiírt 1 hétre, de a munkahelyen kaptam még egy hetet pluszba hogy összeszedjem magam kicsit. Egyébként fizikailag én is gyorsan rendbe jöttem.
2020. nov. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első miss. ab. után másnap mentem, nem írt ki az orvos.

A második miss.ab. után kérnem kellett az orvost, hogy írjon ki 1 hétre, mert a kollégák gyerekei jönnek karácsonyozni a céghez és lelkileg sok lenne.

2020. nov. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egyik kolleganőm nemrég elvetélt 14-16 hetes volt, szóval műtét is volt. 2 hét táppénzen volt utána.
2020. nov. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!