Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valahol (akár magánrendelőben)...

Valahol (akár magánrendelőben) végeznek petevezeték átjárhatósági vizsgálatot bódításban?

Figyelt kérdés

Interneten sehol sem találtam ilyen rendelőt, pedig több helyen olvastam, hogy volt, akinél bódítás volt.


Köszönöm!


2020. nov. 8. 04:31
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Nem hallottam még róla. De nem is értem, miért lenne rá szükség. 🤷 A HSG olyan, mint egy hosszabbra nyúlt nőgyógyászati vizsgálat. Közben alig érezni valamit. Nekem akkor kezdett fájni, amikor mondták, hogy készen van, leszállhatok az ágyról és öltözzek vissza. Az valami brutális volt: egyszerre görcsöltem és szédültem, 10 percig képtelen voltam felállni a székről az öltözőben. Nem lett volna semmi gond, ha hagynak még utána kicsit pihenni, feküdni. De a vizsgálat az egyáltalán nem fájt, attól nem kell félni.

Van aki még utána sem érez semmit, de nekem kicsit le voltak tapadva a petevezetőim, valószínűleg azért görcsölt, mert megbolygatták.

2020. nov. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Berettyóújfaluban altatásban végzik. Nekem most volt 1 hónapja.
2020. nov. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3 éve Berettyóújfaluban még cask "bódítottak", egy Voltaren injekcióban merült ki. Simán túléled, nekem pl alig fájt, az is inkább cask feszítő érzés volt. A héten megyek Hycosy-ra, de ettől már nem is félek.
2020. nov. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3as vagyok: a hycosy semmiség. A rákszűrés kenetvételének a kaparászása kellemetlenebb volt. Ittam előtte egy flectort, alig lehet érezni.
2020. nov. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azóta voltam átjárhatóságin. Hát, nem tudták végig csinálni, majdnem elájultam a fajdalomtól. Inkább 100 rákszűrés mint 1 ilyen. Soha többé... Mindkét petevezeték el van záródva.
2020. nov. 18. 15:45
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Na ezért látom en jónak. Altasban mert van persze aki meg sem érzi. De van aki meg ilyen fájdalmakat el át. 10 percre alttanak ilyenkor . Délután mar haza is lehet menni. Már ahol van ilyen
2020. nov. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!