Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha a férjem sperma száma nem...

Ha a férjem sperma száma nem megfelelő. És a tulajdonsága sem. És mégis sikerül teherbe esnem akkor nagyobb a valószínűsége hogy beteg lehet a baba?

Figyelt kérdés
Nemrégen derült ki hogy a férjem sor a képe nagyon rossz fel éve terhes lettem és elment a baba 11 hetesn. Van köze hozza?
2020. dec. 2. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. dec. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem függnek össze.
2020. dec. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos lehet.

Volt a fèrjed sperma fragmantáció vizsgálaton?

Pont a napokban olvastam arról, hogy a fèrfiak spermáiban,ha a DNS töredezett nagyobb százalékban, akkor az bizony okozhat problèmát.

Olvass utána!

Sajnos érintett vagyok a tèmában. Több vetèlèsem volt. Megállt a baba szíve,amit ultrahangon vettek észre,mert jele nem volt.

Nekem eddig minden eredményem negatív, ezért sokat olvastam erről mostanában.

Sokszor csak a nőket vizsgálják,holott a férfit is kellene.

Az èn fèrjem is megy erre a vizsgálatra, hátha ez a gond.

Genetikánk is negatív.

2020. dec. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A #3 hülyeségeket ír. Nőgyógyász rezidens vagyok és a spermaszamnak semmi köze nincsen a genetikai rendellenességeknhez
2020. dec. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem a spermaszámot írtam én sem. Természetesen lehet sok mozgó sperma,de ha DNS ügyileg nem jók, akkor okozhat bizony problèmát.

Hibás spermából hiába van sok.


[link]

2020. dec. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Hibás sperma esetén az osztódás nem lesz megfelelő, tehát vagy ki sem fejlődik rendesen az embrió vagy nem tud megtapadni. A természet nem hülye, kiszűri a rendellenességek igen nagy részét már a legeslegelején.

Kérdező, ha nem volt egészséges a baba nem feltétlenül a párod miatt volt. Minden negyedik terhesség elhal, még egészséges embereknél is, csak van, hogy észre sem veszik a terhességet még, vagy nem beszélnek erről az emberek.

2020. dec. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Látom jól le lettem pontozva.

3 magzatomnak állt meg a szíve a 8-12.hèt között. Szóval igen csak érintett vagyok.

Nyugodtan kérdezz meg kérdező egy androógust!

Hidd el,ha valaki, akkor én már minden létező orvosnál és vizsgálaton megfordultam, persze nem muszáj elhinni.

Természetesen bármilyik fél miatt lehet beteg vagy halhat el a magzat,de azt gondolom, hogy egy párnál,akik gyermeket vállalnak nincs olyan,hogy ki a hibás. Együtt kell megoldani.

2020. dec. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen en is azt gondolom hogy lehetett köze.
2020. dec. 7. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!