Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inzulinrezisztencia esetén...

Inzulinrezisztencia esetén sokkal nagyobb a valószínűsége a vetélésnek? Gyakran megtörténik?

Figyelt kérdés
2013. nov. 7. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nincs kezelve igen, mivel "pusztitja" a progezsteron szintet. Ir-esnek mindeképp ajánlot a progi pótlás a terhesség elsö trimszeterében. Ha renden van az inzulin akkor elvileg nem nagyobb rá az esély mint az egésszéges nőnél.
2013. nov. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kezeletlen ir-rel igen. Mivel tényleg hatással van a progi szintre, plusz eleve akadályozza a megtapadást.


Bár van olyan, aki nem is tud róla, vagy nem foglalkozik vele, és mégis terhes lesz, és egészséges babát szül. Sajnos én nem voltam ilyen szerencsés.


Kezelve semmi gondot nem okoz, bár többet kell ellenőrzésre járni, én például havonta mentem az endokrinológushoz. De megérte: pár nap múlva szülök elméletileg :)

2013. nov. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok! Az utolsónak gratulálok! :)
2013. nov. 7. 18:05
 4/5 A kérdező kommentje:
Lányok! Teherbe is estem elso probalkozasra, ez a 6. Hét. Szedem a mercformin 1000-et, de progipotlasom nincs, a ciklusom szabályos volt. Ebben az esetben is kellene progi potlas? A progeszteron hianyt a ciklus elmaradasa mutatja...vagy?
2013. dec. 28. 06:29
 5/5 anonim ***** válasza:
ilyenkor barnázás utalhat rá de sajnos van akinek az sincs scak elmegy a baba. a progeszteront nem lehet túl adagolni igy nem ártana szedned, jobb biztosabbra menni. AZ étkezésre is figylej nagyon. Szerencsés avgy hogy rögötn sikerült.
2013. dec. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!