Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Más is érzett így? Azért...

Más is érzett így? Azért összejött a baba?

Figyelt kérdés
4hónapja próbálkozunk kistesóval,mivel a lányom hamar sikerült ezért nem aggódtam,nem is mentem vissza dolgozni,mert hogy úgyis mindjárt babát várok,tényleg szerettem volna. De nem akart sikerülni,es anyagilag sem tudunk többet várni mert a lányom közben 2lett. Elintéztem a bölcsit és a melót,januárban kezdjük. Annyira kezdek hozzászokni a gondolathoz,hogy nem is bánkódom. Valahogy úgy vagyok vele,hogy végre emberek közé megyek,és nem én fogok 0-24ben kétéves szinten játszani(ami elég nehez megy mostanába) nem is akarok én annyira második babát. Persze a férjem erről hallani sem akarna. És még az is bennem van h nem jött a baba mikor "kellett volna" akkor már ne is jöjjön. Beleszokunk az új rendszerbe, nehéz is lenne újra babázni. Imádom a lányom,egy kis tündér,nem nehéz vele! Nem ezért.

2020. dec. 7. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, hogy összejöhet! Te is tudod, hogy nem ezen múlik! De eltelt azóta 2 év, ami elsőre akkor könnyen jött, nem biztos, hogy másodjára is könnyen fog. Ha tényleg szeretnétek tesót, akkor nem szabad így gondolkodni, igenis utána kell járni a dolgoknak (ha majd ott tartotok, nem mostanra értem). De össze fog az jönni!
2020. dec. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%
Megértelek. Sokan nem hisznek benne, de lelki gátja is lehet a dolognak. Tudat alatt te már érezhetted ezt, amit leírtál. Szerintem nyugodtan tedd rendbe a gondolataidat, dolgozz, ha azt érzed, erre van szükséged. Van már egy gyermeketek, miért kellene kötelezően most azonnal szülnöd még egyet? Ettől függetlenül 4 hónap az nem sok, tehát simán sikerülhet a kistesó, de akkor, ha tényleg úgy érzitek eljött az ideje. Mindenképpen beszélnék a férjeddel, hogy mit érzel.
2020. dec. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!