Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Menstruáció előtti barnázást...

Menstruáció előtti barnázást kinek mi okozta??

Figyelt kérdés
2020. dec. 9. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem derült ki, a 3. És 21. Napi hormon vizsgálatok is rendben voltak, semmit nem találtak a dokik. Ittam inofolicot és elkezdtem a Czeizelt szedni. Első próbálkozós honapban sikerült a baba, most lesz 8 hónapos. Megjött amikor 5 hónapos lett, eddig pontos és nincs barnazas sem.
2020. dec. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem derült ki, pedig évekig volt akár 5 nap barnazas menstruáció előtt. Volt vérvétel, normális volt a progeszteron szint. Meg minden más is normális volt. Szülés után megszűnt a barnázás, már 6 éve.
2020. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig egy két nappal mensi előtt volt. Mikor terhes lettem akkor viszont nem és szülés óta sem lép ez már fel mensi előtt. Nem gondoltam, hogy gond lehet, ha nem sikerült volna sokáig teherbe esni akkor talán foglalkoztam volna vele
2020. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt vetêlésem, akkor is barnáztam. Majd utána több nappal a vérzéseim előtt is és az következő terhesség sem jött össze. Az orvosom progeszteron kúrát írt elő, 3hónaposat. Utána egy hónap telt el és terhes lettem. Még kaptam progeszteron pótlást a várandósság elején is. Rendben volt minden.
2020. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mióma okozott ilyet de már csak akkor derült ki mikor terhes voltam, ami egyébként az első próbálkozós hónapban sikerült.
2020. dec. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!