Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi következik petevezeték...

Mi következik petevezeték átjárhatósági vizsgálat után?

Figyelt kérdés
Ma voltam petevezeték átjárhatósági vizsgálaton. Nem volt elzáródásom, minden értékem rendben van, férjemnél is. Arra lennék kíváncsi, hogy kinek mi volt a következő lépés nálunk az inszeminációt javasolták, ez mindenkinél így van? Nincs szükség több vagy más vizsgálatra?

2020. dec. 9. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk terminált együttlét, Ovitrelle tüszőrepesztővel. Utána lett volna az inszeminácio, de nem volt rà szükség. :)
2020. dec. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam letapadás volt, azért műtét kellett utána. Doki azt mondta fél évig próbálkozzunk megint, mert "biztos" most sikerülni fog. Hát nem sikerült, de utána inszemináció jött valóban. Nőgyógyászhoz jársz vagy meddőségibe? Meddőségi központban vannak előtte kötelező vizsgálatok, sima nőgyógásznál nem volt nekem több vizsgálat.
2020. dec. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Meddőségibe járok a nőgyógyászom küldött oda. Mivel minden értékem rendben van és a férjem is okés, 2 éve próbálkozunk... így nehéz elfogadni, hogy nem tudják miért nem sikerül. Lehet hülyeség de bíztam egy kis letapadásban amit gyors rendbe hoznak és akkor szabad a pálya :) de mivel letapadás sem volt most elkeseredtem. De akkor tényleg nincs más opció mint az inszemináció. Nem vagyok ellene mellesleg csak tudni akartam, hogy nem hagytunk ki egyetlen lépést sem. Kedves második válaszoló szabad tudni hogy sikerült az inszemináció? Bízom benne hogy pozitívan ;)
2020. dec. 10. 13:38
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok: sajnos nekünk nem sikerült az inszemináció (volt 5 db). Már 3 lombikunk is volt azóta (ebből 2 vetélés). Mi most vizsgálatokat csináltatunk.

Sokaknak sikerül az inszeminácó, bízz benne. Az én példám nem túl jó, ne ehhez viszonyíts. 4.inszem után csináltatott a nőgyógyászom hormonpanelt, akkor derült ki, hogy magas a prolaktinom. Ezért írtam pl, hogy nem mindegy, hogy nőgyógyászhoz jársz vagy meddőségibe. Első lombik pedig sikertelen volt, utána javasolt a doki pár vizsgálatot. Akkor pedig kiderült, hogy mthfr mutációm van, amire kell véralvadási szuri már a lombik alatt is. Utána létrejött a terhesség 2-szer is, csak nem maradt meg. Most azt próbáljuk kideríteni, hogy mi a vetélések oka.

Sok sikert kívánok nektek!

2020. dec. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszod és a bíztatást. :) Nagyon szorítok nektek! Sok sikert a továbbiakban!
2020. dec. 10. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi szépen:)
2020. dec. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!