Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szeretnék olvasni,van aki tud...

Szeretnék olvasni,van aki tud ajánlani könyveket azzal kapcsolatban ha nehezen jön össze a baba? Esetleg inszeminációval kapcsolatos.

Figyelt kérdés
2020. dec. 10. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam őket, nem érint a téma közvetlenül, de hátha segít:

-Meddőségből termékenység

-Kisbabát szeretnénk

-Gyermekáldás természetesen

2020. dec. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg érdekel a tudományosabb téma is, és tudsz angolul, ajánlom Rebecca Fett: It starts with the egg - arról szól, hogyan javíthatod az esélyeket a fogantatásra a petesejtek minőségének javításával (milyen vitaminokat szedj, milyen életmódbeli tényezőket ajánlott kerülni, stb.), van a férfiak nemzőképességének szentelt fejezet is, a női problémákat pedig kategóriákba szedi, és minden problémát külön vesz, pl. PCO, endometriózis, alacsony AMH, stb. Foglalkozik a lombikkal is.

Ha "könnyebb" témájúra vágysz, akkor pl. Ördög Nóra is írt ilyen témában könyvet (Pozitív a címe), az is arról szól, hogy jutottak el a gyermekig, azt hiszem 3-4 évet vártak.

2020. dec. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tanács Eszter: Nők gyermek nélkül

Ebben van olyan nő is, aki szeretne gyereket, de nem vagy nehezen jön össze, és olyan is, aki nem szeretne. A végén szakértők is megszólalnak.

2020. dec. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Dugni kell basszus 😉

Az én lányom speciel úgy fogant, cirka egy hónap alatt. Mi aztán semmit nem nézegettünk, számolgattunk, egyszerűen csak jött.

Természetesen nem 40 éves voltam, hanem 25.

Sőt, igencsak termékeny típus vagyok, de ezt nyilván itt nem részletezem.

Legyetek együtt, és hacsak nem 30-40-50 között vagy, akkor teherbe esel.

Sok szerencsét.

2020. dec. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű úgy osztani az észt, hogy egy hónap alatt sikerült. Nagyon bírom az ilyen embereket, sehogy sem jön a kérdéshez, de idejön verni a mellét, hogy neki elsőre összejött. Empátia nulla...
2020. dec. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem huszonévesen sem jött, ez nem ezen múlik, de empátia nulla a 4-es válaszadónál. Remélem, hogy a sors visszaadja neki.
2020. dec. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

#6

Mit adjon vissza?

Van gyermekem, 35 évesen már nem szülök, de mindig is csak egy gyermeket akartam.

2020. dec. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!