Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Férfiak undorodtok a terhes...

Férfiak undorodtok a terhes feleségetektől?

Figyelt kérdés

Ez egy anonim oldal, szóval nyugodtan leírhatjátok az érzéseiteket.

Úgy érzitek, hogy addig amíg újra vékony nem lesz a barátnőtök addig nem vagytok képesek nőként nézni rá?

Sajnos mi babát tervezünk, én alapból vékony testalkatú vagyok, de a párom nem titkolja és ki is mondja, hogy amíg vissza nem fogyok terhesség után, addig nem fog kívánni, mert neki a vékony nők tetszenek...:( Olyan rossz ezt hallani, ezért kérlek bennetek hogy őszintén válaszoljatok, hogy ti is így éreztek?? Ez normális azoknál a férfikanál , akik kifejezetten a vékony testalkatú nőket szeretik?



2020. dec. 11. 23:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%

Ez nem normális, egy szeretetteljes párkapcsolatban rengeteg minden van a külsőségek előtt a fontossági sorrendben. Ha valaki tetszik akkor persze a külső az elsődleges, de ha SZERETSZ valakit, akkor a személyiségét, a lelkét szereted. Tehát nem szeret, csak azt szereti ahogy kinézel.

Egyébként gratulálok hogy egy ilyen embernek képes vagy szülni 👏

2020. dec. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
olyanokkal vigasztal, hogy majd nem oda néz, majd a szememet fogja nézni...ő csak őszinte szeretne lenni velem, azt gondolom, hogy ez tulajdonképpen nem rossz dolog, de ezért érdekelne, hogy a férfiak tényleg alapból így éreznek e?
2020. dec. 11. 23:34
 3/34 anonim ***** válasza:
96%

Nem. Sőt, kifejezetten sértőek ezek a barmok a férfi nemre nézve, mert az olyan nem mondható férfinak aki kizárólag a nője külsejét tudja értékelni, amúgy leszarja a személyiségét, annyira, hogy az sem "kibúvó" ha a közös gyereküket hordja a szíve alatt.

Láttad hogy a fitneszköcsög videójából is mekkora balhé lett, na abból le tudod szűrni hogy hogy viselkedik egy igazi férfi. Rengeteg férfi letámadta és kifejezte az undorát amiért a gyökér miatt az összes férfit egy kalap alá veszik.

2020. dec. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
95%

Attól hogy egy vékony nő terhes, még vekony.


Ertem ezt ugy, hogy hátulról pl ugyanúgy neztem ki és egyebkent sem volt rajtam egy dkg felesleg sem, csak a kettőnk szerelmének a gyümölcse a pocakban.


Aki ezt visszataszítónak, nem plussznak gondolja az szerintem nem szeret, nem szerelmes. Valakinek az egész lényét szereted és emiatt kívánod, a külső csak plussz, nagyon fontos, de nem a legfontosabb.


Ez pedig átmeneti allapot.


Parom eszméletlenul kivant terhesen is,kielveztuk ezt az állapotot sajnálom hogy te kimaradsz ezekből az élményekből.

2020. dec. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 qkker1 ***** válasza:
96%

Addig dobd ki, amig lehet!


A pofám leszakadt volna, ha ilyet gondolnék a feleségemről!

2020. dec. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
azt mondja , hogy ugyanúgy szeretne , de nem fog hazudni, hogy ő a vékony nőket tartja kívánatosnak. Azt mondja, hogy nem tudja milyen lehet egy terhes nővel. Tényleg semmi rossz szándék nem vezérel, csak férfiak a ti őszinte érzéseitekre vagyok kíváncsi, hiszen lehet , hogy ti nem mertek ezekről az érzésekről őszintén beszélni.
2020. dec. 11. 23:54
 7/34 anonim ***** válasza:
95%

Ugyanúgy szeretne mint most, ebben legalább nem hazudott... Ugyanis most sem szeret, és ezen az sem változtatna ha az utódát hordanád a szíved alatt.

Számomra elképesztő hogy egy csomó nőnek egy minimális önbecsülése sincs, és ilyen paliknak (férfinak nem nevezném, az nagyon erős túlzás lenne egy ilyenre) képesek szülni, mert elhiszik a tahónak hogy ők ezt érdemlik.

2020. dec. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
92%

Az én férjem akkor látott csak igazán gyönyörűnek amikor a közös gyermekünket vártam. (Amúgy nem híztam el, csak a hasam nőtt. Na meg szerencsés genetikám van, 2 héttel később a hasam olyan volt mintha terhes sem lettem volna )

Bár ez lényegtelen..a férjem épp úgy kívánt mint előtte. És ha lenne rajtam +20 kg, akkor is így lenne.

2020. dec. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kamu a kérdés, ott a férjeddel lehet elég nagy probléma. Férfiként mondom, egy várandós nő nagyon szép látvány, és bizony vonzó is. Szerintem ezt a legtöbb férfi nevében mondhatom, én még bizony nem találkoztam olyan férfival, aki ennek az ellenkezőjét mondta volna.


Nem veled van itt a baj.

2020. dec. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
95%

Ferjem is imadta a pocakom. Mikor megszültem mondta, hogy nagyon hiányzik neki.

Sőt, én 50kg ismertem meg,73 vágyok most. Így is ugyan úgy szeret, sőt, azt mondta, hogy így szexibb vagyok, mert tudja, hogy az ő gyerekenek adtam életet és ezt latja akárhányszor ram néz, s még szerelmesebb mint valaha.


Kedves Kérdező!


Voltam ilyen kapcsolatban, ahol felszedtem 3 kg, s az akkori párom jelezte, hogy meghíztam, fogyjak vissza.... kepes is voltam koplalni miatta...szerencsére csak 1 évig voltunk együtt, de bár ne lettem volna. Rendkívül mérgező kapcsolat volt. Narcisztikus volt nagyon... s külsom tetszett neki, nem a belsőm. Momdta haverjainak, hogy én leszek majd a felesége es gyermekei anyja,mert olyan jo bomba vagyok.

Aha, köszi. Le is léptem. Nem ő lett a férjem és nem tole lett gyerekem, hal Istennek! Szóval, ha ilyet mond a párod, nem szerelmes....

2020. dec. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!