Volt olyan akinek a férje sperma képére azt mondta a doki meddő és mégis spontán lett terhes?

Figyelt kérdés
2020. nov. 3. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nem a férjem hanem az apám, akinek ezt mondtak. És itt vagyok. Több gyereke mondjuk nem is lett
2020. nov. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Mármint a ferjeteol? Azért ezt tisztázzuk....
2020. nov. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Az, hogy valakire azt mondják, hogy meddő, az nem ugyanaz, hogy valaki tényleg az.

Sajnos létezik az a jelenség, hogy ha megmagyarázzák a megvezethető egyszerű embereknek, hogy a férfi meddő és már csakis a Kaáli Intézet segíthet, akkor az emberek szaladnak oda és ölik a pénzüket bele. Míg egyébként egy kis táplálékkiegészítővel, kis türelemmel és persze kis szerencsével (az mindenhez kell) összejöhetne magától is.

Ne feledjük, hogy egy kisbaba megfoganásához egyetlen egészséges spermium elég.

2020. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Na jó 3-as, de mire ez kiderül már próbálkoznak 1-2 éve általában. Ki az aki meg 10 évig akar várni a jó Istenre, hátha szerencséje lesz? Nyilván beleöli a pénzét.
2020. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Férjemnek 1millios spermaszama volt tavaly, akkor lombikkal fogant a fiúnk. Azóta idén nyáron spontán teherbe estem, bár nem maradt meg a baba.
2020. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

2 éve próbálkoztunk, amikor a férjem elment vizsgálatra. Az eredmény alapján 10% esélye lett volna hogy spontán sikerüljön a baba...

Másnap reggel pozitívat teszteltem 🥰

2020. nov. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok, nem is olvastam a hármas hozzászólót.

Férjemnek FER14-el volt 1 milliós spermaszáma, aminek havi költsége 15.000Ft. A Kaáli meg pont ingyenes. Úgyhogy ez a pénzölés nem állja meg a helyét.

2020. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk millió alatti volt a száma, meg lusta is, meg kevés használható. Azt mondták ez inszemre sem jó. Azóta volt 3 terhességem 1 missed 7 hetesen, 1 fiú pont alszik a kiságyban szeptemberben egy megszakítás 13. héten sajnos beteg baba volt. Ja és én is öltem amikor nézték nem jutott fel egy sem, használtam egy síkosítót azzal volt mind 3.
2020. nov. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!