Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Használja valaki esetleg a...

Használja valaki esetleg a WTN progreszteron krémet? Teherbeesés esetén hogy kell használni? Interneten valahol azt olvastam, hogy folyamatosan kenni kell 14 hétig, de akkor is ha megjön?

Figyelt kérdés

#Progreszteron krém
2020. dec. 12. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem első körben a hormontanácsadó azt mondta, hogy a 10-26 napig kenjem, amit később módosítottunk. Mielőtt megjönne abba kell hagyni, kell neki 2 nap. Én amikor terhes lettem, akkor abbahagytam, és mivel a terhesség miatt fent volt a progiszintem, ugye nem is jött meg. Ha terhesség alatt progeszteronhiányod van, arra nem lesz jó a krém, az én dokim szerint olyan 7 egységgel lesz magasabb a progi. Pl.nekem az ovu+7napi vérvételnél 47 egység volt, amiből 40 lett volna ha nem használom a krémet.
2020. dec. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából teherbeesni szeretnék, csak érdekesen volt írva a neten, hogyha teherbeesni szeretne valaki, akkor 14 hetig folyamatosan kenje, de utána meg az volt feltüntetve ha megjönne , akkor újra kell számolni a 14 napot és ez zavart meg.
2020. dec. 12. 20:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha terhes leszel, és esetleg elkezdesz vérezni vagy barnázni, akkor úgyis felkeresed a dokidat vagy az ügyeletet, kórházat és elvileg ott kapsz a progeszteronra pótlást. Ha ezzel kennéd,akkor ez lófütty hozzá képest. Ha tovább kened, mint a várt mensi, és nem vagy terhes, akkor pedig lehet, hogy eltolja a menstruációd. Nekem pl, ezért kérte az endokrinológus, hogy mostmár csak a 14. naptól kenjem. Mivel figyelem a ciklusom és a luteális fázis nálam kb. 14 napos, én a 12. dpo-n kenem utoljára és utána 2 napra meg is jön.
2020. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ovulació után fogom alkalmazni csak.
2020. dec. 12. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!