Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mire számithatok ilyen tünetek...

Mire számithatok ilyen tünetekkel?

Figyelt kérdés
Attol kérdezem,akinek van tapasztalata. Egyre hosszabbak a ciklusaim(32,34,36),előtte 3-4napig barnázás. Mikor valójában megjön aznap szokott a hasam fájni, nem extrém,de zavar egy algoflex meg szokta oldani. Babát szeretnénk és érdekes de mióta próbálkozunk azóta kezdődtek ezek a problémák. Van már januárra időpomtom dokihoz,csak addig is tájékozódnék.

2020. dec. 17. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Progeszteron hiány, vagy IR, de egy ciklus 3-5. és 21.napi hormon panel után sok mindent meg tudnak állapítani, érdemes kérni 🙂
2020. dec. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A menzesz előtti barnázás progeszteronhiányt jelent. Ami oka lehet annak is, hogy nem jön a baba. A doki meg majd úgyis okosabb lesz, mint mi.
2020. dec. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja még annyit akartam írni, hogy nekem IR miatt volt, pedig már van két gyerekem, a 3. gyerkőc nem jön össze, ezért mentem dokihoz, mert nekem is barnázás volt, vagy csak 2 napig volt mensi... Endokrin dokinàl voltam végül az IR-rel, szedek gyógyszert + diéta szeptember óta, azóta rendben van a mensi 🙂
2020. dec. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,Nagyon meglepődnék ha ir lenne, semmi olyan tünetem nincs. Az tény,hogy a jó kis étrendemet (lchf) felfüggesztettem pár hónapja. Ideje visszatérni rá.
2020. dec. 17. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!