Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van olyan aki hosszú ideig...

Van olyan aki hosszú ideig szedte a clostit?

Figyelt kérdés

Nekem ez a 6. clostis hónapom, úgy néz ki most két tüsző is érik majd. Szóval eddig minden hónapban volt peteérésem tőle, mégsem sikerült a baba.

Dokim azt mondta ha szeretném még 6 hónapig szedhetem, mert szépen látszik hogy hatásos. Ha nem vagyunk türelmesek akkor mehetünk inszemre is.


Van olyan aki ilyen hosszú ideig szedte folyamatosan? Én még sohasem hallottam aki ennyi ideig szedte volna és kicsit aggódom emiatt...



2020. dec. 22. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Átjárhatósági vizsgálat is volt? Én inkább inszeminációval folytatnám. Szerintem ilyen sok ideig ennek nincs értelme, még akkor se ha jól reagálsz. Akár vizsgálatokat is lehet végezni még, attól függ mi volt eddig.

Én rövidebb ideig szedtem, hatásos volt, mert volt tüsző tőle, és mégse sikerült.

2020. dec. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapos kúra után 3 hónap szünetet kell tartani, ez rajta is van a betegtájékoztatón.

Átjárható vagy? Amíg ezt nem tudod, szerintem felesleges tovább szedni.

2020. dec. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tönkre vágja a méhnyálkahártyát? Azt tudni miért nincs magától peteérés?
2020. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem volt átjárhatóságim, van egy 2 éves kisfiam aki természetesen sikerült 7. hónapban.

Doki szerint ha semmi gyulladás vagy panasz nem volt ezen idő alatt, szinte 0-val egyenlő az esély hogy el lenne záródva mindkettő. Inszemináció előtt persze lenne átjárhatósági.


Méhnyálkahártya most a 12. napon 7,2 mm volt. Erre azt mondta az orvos,hogy teljesen normális. Szedek E vitamint is.


Peteérés closti nélkül néha van néha nincs. Enyhe IRem van, amit kezelem és jók az értékek. Más problémát nem találtak, anno kisfiamnál is ez az egy gondom volt.

2020. dec. 22. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!