Calvin123 kérdése:

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt volt egy missed ab OM azóta nem jön a baba.. Előző hónapban 2 napig tartót a mensim. Első nap pár csepp világos rózsaszín majd másnap barna és véget ért. Terhesegi teszt negatív vagyis mintha volna rajta egy száradási csík. 3db ilyen teszt de viszont a második csíknak nincs színe.. Ma 23.napon hasszurka ami a hüvelybe nyilal.. 30 naposak a ciklusaim. Orvoshoz nem tudok eljutni az ünnepek miatt .. Valaki esetleg hasonló helyzetbe? Ilyen tünetekkel aki járt orvosnál? Neharagudjatok hogy így osze visza írtam és hogy ide de nagyon tanács talán vagyok :/ (negatív kommentelok kérem ne írjanak)
2020. dec. 28. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg hormonprobléma van. 2 év után elmennék már meddőségibe. Ha nem rózsaszín a 2 csík a teszten akkor csak száradási csík a 2.

Nekem is rövid a menszesz, mindig azt mondja a doki, hogy vékony a méhnyálkahártya. Ezért adják a progeszteront is. Egy hormonpanelt biztos csináltatnék a helyedben.

2020. dec. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem múlt hónapban volt az első ilyen rövid időtartamú mensim
2020. dec. 28. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, off, csak az 1.-nek írom: vékony méhnyálkahártyára érdemes E-vitamint szedni, ártani nem árthat.
2020. dec. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: én folyamatosan szedem azt is, lombikra járunk. 600mg-ot, és mégis vékony így is. Ezért nem írtam ezt mint jó opció.
2020. dec. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Január 3 -an nyit a sztk oda akkor megyek dokihoz de viszont nem tudom az orvos hogy fog viszonyulni ha nem kellő kepp akkor irány magán doki:/
2020. dec. 31. 02:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!