Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Barátcserje kapszula segített...

Barátcserje kapszula segített ha nem jött a baba? 2 éve próbálkozunk mindegyikünknél minden rendben az első vizsgálatok szerint

Figyelt kérdés

2021. jan. 14. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Elsőre “barátcsere” kapszulár olvastam. :DDD

Gondoltam ha az nem segít akkor semmi.

2021. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én elkezdtem teát inni mensi és peteéres között.

A ciklusomat nem bántotta, de 3. hónapban, hogy emiatt vagy nem, nem tudom, de pozitív lett a teszt.

2021. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Petevezeték elzáródást nézték?
2021. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Reni 28 ***** válasza:
Én is most kezdtem el szedni 🙂
2021. jan. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 1 év sikertelenség után méh pempot szedtem, és sok e vitamint, rá 2 hónapra sikerült a baba.

Hogy ezektől azt nem tudhatjuk de gondoltam azért megosztom veletek.

Sok sikert minden próbálkozonak

2021. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 MSmester111 válasza:

Menjetek el másik orvoshoz. Egy orvos nem orvos. Ha 3 orvos ugyan azt mondja akkor "lehet", hogy úgy van. Mi 11 évig próbálkoztunk hagyományos módokon, ráadásul úgy, hogy mindenféle szart szedettek velünk. Mindkettőnknél rendben voltak a dolgok, bár nálam azt állapítptták meg, hogy lassan mozognak, mert sűrű a sperma. Nem volt elég "vivő anyag". Idővel aztán az értékek egyre rosszabbak lettek. Ezért nem kell halogatni, kérjetek több orvostól vizsgálatot és szakvélemyényt, nehogy kifussatok az időből.

Végül eljutottunk egy olyan orvoshoz, aki nem a pénzt látta bennünk. Beutalt lombik programba. Azóta két csodás lányunk van.

2021. jan. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2,5 év után elkeztem szedni az inofolicot meg q10et. Három hónap után terhes lettem :)
2021. jan. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Azt nem tudom, de ha Lenkei-tol szeded a folsavat, az segithet.
2021. jan. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismerősömék két sikertelen lombikprogram után elmentek egy dietetikushoz. 3 hónap vegán étrend és némi vitaminfröccs után természetes úton összejött a baba. Egy orvos tényleg nem orvos!!
2021. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!